İCLOUD KİLİT KIRMA / sınırlı özellik

sivanci40

Uzman üye
12 Ağu 2015
1,127
1
TURKEY
Herkese Selamun Aleykum ben bir aralar iphone telefonlarına takmıştım. Ve şehir içi takasa girdim telefonum güzel gibiydi ama aşırı ısınıyodu öyle böyle çok ısınıyordu ki deli ediyordu beni. Bende bir adamla İphone 4s telefonuna benim 2. el LG g3 Stylus'u vermiştim. Fakat anlamadıgımdan baktıgımda adam kilitlemişti. Telefonunu adam kayıplara karıştı bulamadım. Polise de gidemezdim telefonu ben vermiştim haksız çıkardım. Bende kendi kendime ugraşırken buldum. Adamın icloud hesabı doğum tarihi felan istiyordu appstore yükleme yapamıyodum. Bende üzerine yeni bir icloud kurarak istediğimi yapabiliyordum. Halen kullanıyorum ve herşeyi yapabiliyorum.

Bunun Çözümünü çoğu icloud kullanıcılar merak ediyor. Yoğun istek olur ise İCLOUD HESAP Kırma Anlatımı çekeceğim.

ANLATIM GELDİ.

http://www.turkhackteam.org/apple-ios/1569759-ios-kilitli-hesap-sorunu-beklenen-konu.html

ÖNEMLİ DUYURU.

Son düzenleme:

Rddurmaz

Katılımcı Üye
4 Tem 2016
521
0
Herkese Selamun Aleykum ben bir aralar iphone telefonlarına takmıştım. Ve şehir içi takasa girdim telefonum güzel gibiydi ama aşırı ısınıyodu öyle böyle çok ısınıyordu ki deli ediyordu beni. Bende bir adamla İphone 4s telefonuna benim 2. el LG g3 Stylus'u vermiştim. Fakat anlamadıgımdan baktıgımda adam kilitlemişti. Telefonunu adam kayıplara karıştı bulamadım. Polise de gidemezdim telefonu ben vermiştim haksız çıkardım. Bende kendi kendime ugraşırken buldum. Adamın icloud hesabı doğum tarihi felan istiyordu appstore yükleme yapamıyodum. Bende üzerine yeni bir icloud kurarak istediğimi yapabiliyordum. Halen kullanıyorum ve herşeyi yapabiliyorum.

Bunun Çözümünü çoğu icloud kullanıcılar merak ediyor. Yoğun istek olur ise İCLOUD HESAP Kırma Anlatımı çekeceğim.

İcloud kirabiliyorsun ama bi hergeleden kazik yiyorsn ama merak ettim

hackerteam35

Yeni üye
4 Tem 2008
11
0
V2FrFyH1T3Wf031Nab_kaA.png

burda kaldı açılmıyor kullanamıyokta

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.