⭐️ İhbar Kulübü ⭐️

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45

Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri. Diğer kulüplerden epey farklı, bir o kadar da dikkat çekici bir kulüp.

Katılımcılar ihbar yaparak puan toplamaya çalışacak.

Kulübe katılacak üyelerde aranan özellikler;

- Kpss, dgs, tyt-ayt gibi sınav problemi olmayanlar.

- İstekli olanlar.

Puanlamamız şu şekilde;
5 ihbar : 1 puan

-Haftada 100 ihbar zorunludur.

Kullanıcı Adınız:
Kullanıcı Profil Linki:
Adınız Soyadınız:
Telegram adresiniz:
Daha önce hiçbir ekipte görev aldınız mı, aldıysanız neresi?:
Turkhackteam sizin için ne ifade ediyor?:

Soruları doldurup bana yani therealbugra ya pm yoluyla yollayabilirsiniz.

Başvurudan sonra olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmaz.
Eğer kulübe alındıysanız Telegram'dan kulüp yöneticileri ekleme isteği gönderecektir.
Lütfen niye alınmadım, adam ayırıyorsunuz, torpil var gibi şeyler söylemeyin.
Alınmadıysanız uyuşmayan şart vardır başvuruda.
Bilgileriniz sadece Kulüp Yönetiminde toplanır, üçüncül şahıslarla paylaşılmaz, bu konuda müsterih olun.

therealbugra

ωσитαѕ

Son düzenleme:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
PALA hocamdan bu kulübü devralmıştım. Bir süre idare ettirdikten sonra pasiflikten kapanmıştı. Üyelik ve asistanlık sürecim burada geçti :)) Güzel bir başlangıç noktası, hayırlı olsun :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.