⭐II. Turk Hack Team Satranç Turnuvası - THT ŞAMPİYONLAR LİGİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada

Türk Hack Team Satranç Turnuvası

Öncellikle merhabalar arkadaşlar,
Dapa önce düzenlediğimiz Satranç turnuvasının ikincisini düzenliyoruz Birbirinden güzel ödüllerin olduğu ve çok keyifli geçecek olan Satranç Turnuvasına katılımlarınızı bekliyoruz. Turnuvanın sorumlusu ben (HİBAYK ) olacağım. Katkılarından dolayı ÜDY Teşekkür Ederiz.

Katılmak için gerekli olanlar:

* lichess.org 'a forum kullanıcı adınız ile kayıt olmanız gerekmektedir. Varsa halihazırda bir hesabınız onu kullanabilirsiniz.

* Kendinize bir Telegram hesabı açmanız gerekmektedir. Açtığınız Telegram hesabına bir kullanıcı adı vermeniz ve sizi gruplara herkes ekleyebilecek şekilde ayarlamanız gerekmektedir. (Hesabı yeni açtıysanız sadece kullanıcı adı belirleyin diğeri hali hazırda gelir.) Hesap açma imkanınız yoksa forum üzerinden iletişim kurarız başvuru da belirtiniz lütfen.

* Forum üzerinden Satranç Başvuru başlığı ile Bana lichess.org ve Telegram kullanıcı adınız iletiniz.

* Özel mesajla bilgilerini yollayanlar "Katılıyorum, bilgiler iletildi." diye bu konuya mesaj atmalıdırlar. Atmayanlar turnuvaya dahil olamayacaktır.

Telegram Kuralları

Forum kuralları aynen geçerlidir.

Turnuva Hakkında ve Kuralları

Turnuva Son Başvuru Tarihi: 19.02.2021

Yönetim üyeleri turnuvaya katılabilirler.

Turnuvaya katılan rakiplerin hangi rakiple oynayacağına biz değil bir çekiliş sitesi karar verecektir.

Turnuva 4 Aşamadan Oluşacak. Bunlar:

- Eleme
- Çeyrek Final
- Yarı Final
- Final

Belirlenen saatte oyuna gelmeyen yarışmacılar mağlup sayılacaktır. 5 dakika gibi bir süre önce mutlaka aktifliği sağlayınız.

Tüm maçlar tek sefer olacaktır.

ÖDÜL OLARAK

Turnuva Birincisi Olan Kişiye
İsme Özel Kalem 16GB Usb bellek ve 1 Aylık Altın Vip

Turnuva İkincisi Olan Kişiye
İsme Özel Logo veya İsim Baskılı kupa bardak ve Aylık Gümüş Vip

Turnuva Üçüncüsü Olan Kişiye
Uygulamalı siber güvenlik ve sızma testi eğitimleri Kitabı ve 1 Aylık Bronz Vip

Dikkat Turnuvada yapılacak herhangi bir kural dışı eylemlerde bulunanlar turnuva dışı edilecektir. Katılan yönetim üyeleri ödüllerden muaftır.

Son düzenleme:

Sheldon

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
939
138
-
Rakiplerime bol şans dilerim :D

Şaka bir yana, katılan herkese başarılar, güzel ödülleri bol rekabet getirecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.