İlk hack programım | Easymap

c0rrect

Üye
28 Nis 2020
63
0
Arch
Parrot kurmuşsun :D iyi seçim amma Pythonda baya gelişmek istiyorsan penteste bir az ara ver :) bence bu doğru seçim ola bilir

cünki bu bir hack progamı değil ve print cok fazla kullanmşsın :( print(""" """) yapa bilirsin ve fonksiyonlarıda öğrensen iyi olur telegramdan bana yaz sana udemy kursları göndereyim ücretsiz :) amma bakıyorum benim ilk yazdığımdan daha iyi :D Eline sağlık bir de burdakı eleştirileri değerlendir Eleştiriler olmassa asla ilerileyemezsin
Evet parrot daha stabil ve sistemi daha az yoran bir dağıtım. Bu yüzden Parrot kurdum. Maalesef telegramım yok hocam. Eleştirilere tabiki de önem veriyorum, hatta en önem verdiğim şey eleştiriler diyebilirim. Tavsiyenizi uygulayacağım. Teşekkürler :)

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere 10 dakikada yaptığım programdan bahsedeceğim. Aslına bakarsak linux sistemler için yaptığım ilk programım. Windowsda ise yine çok bir şey yapmamıştım. Maksimum register-login panel. O da console programıydı. 12 Yaşındayım, dersler felan vakit geçiyor ve pentest, yazılım merakımı giderecek araştırma vaktini elde edemiyorum. Ancak bu günlerde evde kalmam benim için bir nimet. Bol bol araştırıyorum, bu program sadece başlangıç diyeyim. Sadede geleyim en iyisi. Programın amacı nmap programının port,service ve version tarama işlemini daha hızlı, kolay ve türkçe bir şekilde yapmayı sağlıyor. Ancak terminalde root olmassanız bir takım problemler meydana gelebilir.
Yazıldığı dil: Python
Kullanılan kütüphane: os

Programdan bir kaç kare

YZ6xjB

kjmogU

2siQui

Bu işlemlerden sonra tarama başlıyor.

Nasıl indiririm ?

terminali açıp, git clone
Kod:
[B][COLOR=Orange][B][COLOR=Orange][URL]https://github.com/c0rrect/Easymap.git[/URL][/COLOR][/B][/COLOR][/B]
yazarsanız programı olduğunuz dizine indirmiş olursunuz.

Nasıl çalıştırırım ?

sisteminizde python3 yüklü olması lazım. Değilse yükleyiniz. Yüklüyse veya yüklediyseniz prgoramı indirdiğiniz dizine gidip, python3 easymap.py yazarak çalıştırabilirsiniz.

Gayet temel ve anlaşılabilir bir kullanıma sahip. Eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.
Saygılar Sevgiler...

Kodlar
Kod:
import os

os.system("clear")
print("Coded BY c0rrect")
print("Programın çalışması için root olmanız gerekiyor. Sudo su yapıp çalıştırınız.")
print("----------------------------------------------------------------------------")
ipalma = input("Ip adresini öğrenmek istediğiniz site: ")
os.system("clear")
os.system("ping "+ipalma)
cevap = input("Ip adresini kopyaladıysanız 'evet' yazınız: ")
if(cevap=='evet'):
    os.system("clear")
    ip = input("Hefef sitenin ip adresini giriniz: ")
    os.system("nmap -sS -sV "+ip)
    print("--------------------------------------")
    print("       Turk Hack Team <3")

else:
    cevap2 = input("Lütfen IP adresini kopyalayınız.      Kopyaladıysanız 'evet' yazınız: ")
    if(cevap=='evet'):
        os.system("clear")
        ip = input("Hefef sitenin ip adresini giriniz: ")
        os.system("nmap -sS -sV "+ip)
        print("--------------------------------------")
        print("       Turk Hack Team <3")

not: gözükmeyen fotoğraflar olmuş, onları takmayın. En başta fotoğrafların linklerini yanlış koymuşum, silemedim.

Senin yaşında bizde uğraşıyorduk böyle. Başarılı.

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
Tam olarak program diyemeyiz kendine internet haritası sorgulaması için nmap arayüzü yazmışsın.Yaşıtların cmd color a yaparken haçkırım derken yazılım yapman güzel

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.