İlk Yılında Epic Games'e Özel Olacak Hitman 3'ün Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,595
343
Germany
giphy.gif


IO Interactive, bundan yaklaşık bir yıl önce üçüncü Hitman oyunu üzerinde çalıştığını doğrulamıştı. Ancak şirket, oyunla ilgili olarak çalışmalarını sessiz sedasız sürdürdü ve bizler de bugüne kadar Hitman 3'le ilgili detaylı bilgilere sahip olamadık. Şirket, kısa bir süre önce Hitman 3'ün ilk yılında Epic Games'e özel olacağını duyurmuştu. Yaşanan son gelişme, oyunun sistem gereksinimlerinin ne olacağını gözler önüne seriyor.

Hitman 3, bir süredir zaten Epic Games'te listeleniyordu. Yetkililer, Hitman 3'ün listeleme sayfasında yaptıkları güncellemeyle oyunun sistem gereksinimlerini açıkladılar. Açıklanan sistem gereksinimlerine baktığımızda, oyunu çalıştırabilmek için orta seviye, yüksek ayarlarda oynayabilmek içinse üst seviye bir bilgisayara ihtiyaç duyulacağını açıkça görebiliyoruz.

775a9946f5fa14e2626bca2df5e88b4e39869da5.jpeg


Hitman 3'ün sistem gereksinimleri

Epic Games'teki Hitman 3'ün listeleme sayfasında yer alan bilgilere göre bu oyunu oynamak isteyen oyunseverler, en düşük Intel Core i5-2500K ya da AMD CPU Phenom II X4 940 işlemciye ihtiyaç duyacaklar. Bu işlemcinin 8 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 660 ya da AMD Radeon HD 7870 ekran kartıyla desteklenmesi gerekecek. Ayrıca Hitman 3, bilgisayarınızda 80 GB civarında yer kaplayacak.

Geliştirici ekibin tavsiye ettiği sistem gereksinimlerine baktığımız zaman Intel Core i7-4790 işlemciye ek olarak Nvidia GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56 ekran kartlarından birine ihtiyaç duyulacağını görüyoruz. Buna ek olarak da 16 GB RAM, Hitman 3'ü yüksek kalitede oynayabilmeniz için gerekli olacak. Az önce de belirttiğimiz gibi; orta seviye bilgisayarlar bu oyunu çalıştıracak ancak yüksek kalite, sadece üst seviye bilgisayarlarda mümkün olacak.

8eb001a585c86a6efafc6810fa2c212710dcbdbf.jpeg[ame]https://www.youtube.com/watch?v=srCtPsZnJW8[/ame]

7z0AWK.png


KaynaK
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.