Index Elimde Ama Nasil Basilir Bilmiyorum?

arda_blue

Yeni üye
31 Ocak 2007
12
0
arkadaşlar elimde 2 tane index ve 2 tane açığı olan site var index i nasıl basıcam yhaw bi öretin noolur?

Keane

Katılımcı Üye
yardımı borç bildim için her zaman için senın için indexer dıye bır dosya upload ettım antivirus kullanmadım için bılmıyorum vırus varmı yokmu dıye ama basından soyluyum boyle pro.ların kendısı vırustur eger pc me zarar gelmesın dıyorsan sımdıden bırakman tavsiye dılır 3 aydır kul. hiç bir zararını gormedım

buyur:

https://tik.lat/ITWtC

kendı uploadımdır bi +rep veya tşk. esırgemessın umarım git var ona tıklayıp web klasorlorunu acıyorsun sag tık yapıp yeni web klosoru olustur var ona tıkla site ismini yaz tamam de eger iss acıgı varsa bir dosya oluşacak indexi onun içine basabılırsın linki alıp daha sonra govde gosterısı bolumune koyabılırsın idealforumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.