İndex Nasıl Atılır

FordusGM

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
797
1
Nereye :)
Arkadaşlar İndex Nasıl Atılır Öğrenmek İstiyorum Kolay Yollardan Nasıl Site Hacklenir Söylermisiniz Kral4 Ün Yaptığı Gibi :)

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
İndex genellikle html ile yazılan, hackerin bir nevi imzasıdır. hacklediğin sitenin kodlarını silip kendi indexinin kodlarını oraya yapıştırırsın. lakin daha yeni üyesin. eğer ciddi ciddi bu işe sarılmak istiyorsan md5 nedir? html nedir? sql nedir? öğren. md5 admin paneline girişini sağlar. 3 yöntemi bulunur.
çok döküman okumalısın. mesela buradan başla
.

http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1155155-adim-adim-hacker-olmak-istermisin.html

ha yok ben arkadaşlarımın bloglarını hackleyeyim yeter diyorsan orasını programlar halleder. havij,sqlmap programlarını araştır.

Son düzenleme:

kral4

Uzman üye
23 Nis 2015
1,037
0
Türkiye
Brute Forceden Site Düşür > Admin Paneline Gir >Shelli Upload Et > Shell Yolunu Tarayıcıya Yaz
Brute Forceden Site Düşür > Admin Paneline Gir > Main İndex Template 'e Tıkla > İndexini Yapıştır Uploada Bas > Siteye Gir İndexin Basılmış Olucak

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
Bruteforceden site düşür
Düzenleme de editör var oraya tıkla
Main index template
Oraya HTML olarak yaptığın indexi yapıştır
upload de bu kadar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.