İndexi İnceleyelim | TurkHackTeam CTF Platform

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,816
31
MyKrallife
logo.png

Herkese Merhabalar Bugün DARKDEAD Hocamın Yaptığı "İndexi İnceleyelim" Adlı
CTF'yi Çözeceğiz

6nldkai.png

8d32nc4.png

CTF Açıklamasında "İndex'de Çalışmayan Bir Kod Var" Yazıyor. Geliştirici Araçlarından
Konsola Bakalım
d1uz46p.PNG
Hatayı Bulduk Fakat Cevap Bu Değil. Kodları İnceleyelim. <table> kısmından aşağıya inelim.
Ve index kodları burada. Fakat biraz altında bir kod var. THT{d4rk} Yazıyor.Bunu cevap olarak yazdığımızda ise:
49qpgc3.PNG

Cevap: THT{d4rk}

Kax675Dev

Üye
2 Şub 2019
58
24
localhost:3000
logo.png

CTF'yi Çözeceğiz

6nldkai.png

8d32nc4.png

CTF Açıklamasında "İndex'de Çalışmayan Bir Kod Var" Yazıyor. Geliştirici Araçlarından
Konsola Bakalım
d1uz46p.PNG
Hatayı Bulduk Fakat Cevap Bu Değil. Kodları İnceleyelim. <table> kısmından aşağıya inelim.
Ve index kodları burada. Fakat biraz altında bir kod var. THT{d4rk} Yazıyor.Bunu cevap olarak yazdığımızda ise:
49qpgc3.PNG

yahu hocam sabahtan beri deniyorum satırı buldum fakat ne yazacağımı bilemedim direk tag'i yazdım çalışmadı satırı yazdım çalışmadı d4rk yazmam yetiyormuş 😂

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,867
770
28
logo.png

CTF'yi Çözeceğiz

6nldkai.png

8d32nc4.png

Konsola Bakalım
d1uz46p.PNG
49qpgc3.PNG

(y) (y) (y)

1wexter1

Katılımcı Üye
24 Eyl 2021
922
648
Uzayda1yer
logo.png

CTF'yi Çözeceğiz

6nldkai.png

8d32nc4.png

Konsola Bakalım
d1uz46p.PNG
49qpgc3.PNG

buna uğraşmıştım da yapamadıydım eline sağlık.
bide şu "php ne diyor?" 'a da el atsan =)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.