infinityfree suspend atıyor mu?

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
Fake script maalesef her servis üzerinden kullanılmıyor. Bunun için illegal izinli hosting kullanmanız gerekiyor.

Sorunuza gelecek olursak,
İnfinityFree suspend atıyor.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
27
Fake script maalesef her servis üzerinden kullanılmıyor. Bunun için illegal izinli hosting kullanmanız gerekiyor.

Sorunuza gelecek olursak,
İnfinityFree suspend atıyor.
1.Peki bir kaç sorum infinityfree ne kadar sürede suspend atıyor?
2. Bu hostingleri nerede bulabilirim

Not: amacım kötü niyetli sadece kendimi geliştirmek

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
1.Peki bir kaç sorum infinityfree ne kadar sürede suspend atıyor?
2. Bu hostingleri nerede bulabilirim

Not: amacım kötü niyetli sadece kendimi geliştirmek
Scripte göre değişiyor ve suspend anlık olarak atılıyor. Her an siteniz düşebilir anlamına geliyor bu da.

Geçmiş zamanlar uğraşırken infinityfree denemiştim fakat birkaç gün içerisinde suspend atıldı.

İllegal izinli hostingleri araştırabilirsiniz fakat her servis bu hizmeti sağlamıyor.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
27
Scripte göre değişiyor ve suspend anlık olarak atılıyor. Her an siteniz düşebilir anlamına geliyor bu da.

Geçmiş zamanlar uğraşırken infinityfree denemiştim fakat birkaç gün içerisinde suspend atıldı.

İllegal izinli hostingleri araştırabilirsiniz fakat her servis bu hizmeti sağlamıyor.
Tamamda hostinglere nasıl araştırayım google ne yazıyım bilmiyorum ki

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
Tamamda hostinglere nasıl araştırayım google ne yazıyım bilmiyorum ki
İllegal İzinli Hosting Servisleri olarak arama yapabilirsiniz, kullanıma başlamadan önce servis hakkında paylaşılan yazıları inceleyebilirsiniz. İllegal izinli hostingler ücretsiz olmamakla birlikte clear hostlara kıyasla ücretleri orantısız olabilmekte.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
27

Şuan bu iş için hangi hostingi kullanıyorsunuz?

Dubsi

Yeni üye
12 Mar 2023
42
7
Merhabalar elinde fake script bunin için infinityfree kullanacağım infinityfree suspedn atıyor mu?
çoğu kişininde dediği gibi evet suspend atıyor fakat bu %50 script ile ilgilidir eğer çok iyi yazılmış bir script ise (denendi) infinty suspend atmıyor hatta senin konunu gördüğüm zaman tekrar bi baktım siteye hala aktif hemen hemen 2 hafta oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.