instagram bot takipçi nasıl atılır?

fl1xy4

Yeni üye
14 Ocak 2021
29
0
Merhabal yasadisi isler yapan bir instagram hesabini kapattirmak istiyorum bunun icin hesaba bot atarak bot kullandigi icin hesabi sikayet edecegim peki bu bot nasil atiliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Cevap: Instagram Kapatma

Merhaba , genelde böyle sayfalar buna önlem alıyor ama illa denemek istiyorum diyorsanız fake hesap açarak en fazla saatte 6 , 5 tane takipçi gönderebilirsiniz. Bence denemek ile zamanınızı kaybetmeyin bu işi yapan siteler bunun önlemini alıyorlardır. İnstagrama profili bildirin uygun görürlerse zaten kapatacaklardır.

İyi Forumlar

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-

Merhaba değerli üye,

Bot atma dediğiniz olay sanırım bot takipçi atmak istiyorsunuz.Google ile arama yaptığınızda bir çok smm paneli var oradan takipçi satın alarak instagrama bunu bildirebilirsiniz.

Ayriyeten taklit atma yöntemi gibi yöntemlerde mevcut.Ufak bir araştırma ile sonuca ulaşabilirsiniz.

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY

Merhaba :)

Arap takipçi uygulaması var youtube'a yazarsan çıkar indirip sahte hesabın ile bakiye kasıp gönderebilirsin, anlattığın şekilde kapanacağını düşünmüyorum ama denemekte fayda var.

İyi Forumlar.

WilnuS

Yeni üye
26 Mar 2019
25
0
Karadeniz

satin almadan yapabilecegim bot yokmu
veya daha kesin kapatma tekniği
Fake bir Instagram hesabı açıp ücretsiz takipçi verdiğini iddia eden sitelere kayıt olup o hesaba takipçi gönderebilirsin. Çoğu site Instagram kullanıcı adını kullanarak şifresiz takipçi gönderebiliyor. En fazla 200 300 takipçi atabilirsin 1 günde tahminimce bunun için de en az 30 site gezmek zorunda kalabilirsin.

sta666

Üye
17 Şub 2021
78
1

İnstagram'a profili bildirirseniz bot atmanıza gerek kalmayacaktır. Fakat illa bu şekilde kapattırmak istiyorsanız internetteki bedava takipçi veren sitelere kayıt olmalısınız. Çoğu bot takipçi kullanıyor. İşinize yarar umarım.

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
11
223
Tek Başına Bir Teşkilat

Benim bildiğim artık hesap kapatma etkili olmuyor eski kadar ama ücretsiz bot atan yerlerden
atmayı deneyebilir gerekli şikayeti instagram desteğe iletebilirsin ama pek işe yarayacağını sanmıyorum

eğer profil üzerinde yanlış bir şey varsa uygunsuz olarak instagram şikayette bulunun uygun görülürse zaten kapanacaktır.

inteli5

Yeni üye
2 Mar 2021
31
0

şuanda kapatmak çok zor dostum hepsi fixli ölü ihlal dene ya da dediğin gibi bot atabilirsin şöyle ; kendin user list hazırlayarak program tool bulursun ve hepsini anında yaparak deneyebilirsin elle yapman daha iyi olur program veya web site aracı ile bot atmak pahalıya patlar ve işe yaramayabilir.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
2,020
6
1,340

Merhaba, videolarımızı izleyerek çeşitli yöntemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=MaMj8Xjs3jc[/ame]

[ame]https://m.youtube.com/watch?v=JpFOvMhPMDQ[/ame]

15 Eki 2019
157
9
Arkanda

Merhabal yasadisi isler yapan bir instagram hesabini kapattirmak istiyorum bunun icin hesaba bot atarak bot kullandigi icin hesabi sikayet edecegim peki bu bot nasil atiliyor

fl1xy4

Hesabın hikayelerine nefret ile şikayet edin 3-5 arkadaş birlikte, hikaye kaldırıldığında hesap riske düşüyor. ihlal formuna gelip şikayet ediceksin metin yerine de bunu yapıştır engel yiyene kadar şikayet et ..

metin:

Hello Instagram team, this profile is artificially like, collecting followers or shares, sharing the same content again and communicating with people for commercial purposes without their consent. And it displays all credible threats and self-injurious behavior to harm others. It targets individuals. Hate speech and discriminate people due to their race, national origin, religion, gender, sexual identity, sexual orientation, disability and diseases. Sadism against humans and animals shares in censored extreme violent content, including images of violence and depictions of sexual assault. I think these behaviors are against the rules of Instagram and I hereby submit this account to be removed from Instagram for your request and information.

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
119

Öncelikle hesap nasıl kapatılır ona bakalım taklit veya şikayet şeklinde yapılır, bot ise takipçi satın alması sonucu oluşur yani sahte hesap kimsenin kullanmadığı hesaplardır.

ruhsiber

Üye
10 Şub 2019
121
5

Merhaba, İnstagram hesabı kapatmanın en kolay iki yönetimi var. Birincisi İnstagramın kullanıcılarına sunduğu birçok forum mevcut bu forumlardan farklı ip adreslerinden 100lerce belki 1000lerce şikayet ederek kapatabilirsin veya elinde instagram user varsa instaspam botunu kullanarakta kapatabilirsin.

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,564
95
2,092

linuxa spam bot kurup karşı tarfa spam attabilirsin yada forumda instagram hesap kapatma ile ilgili bir sürü konu var bir bak derim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.