Instagram Brute Force Programı | Go/GoLang // Ar-Ge Kulübü

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0

Merhaba arkadaşlar forumda çok fazla isteniyordu belki ilerleyen zamanlarda beğeni ve takip versiyonlarını da yaparım umarım işinize yarar.

Windows Hali

enePIW.png

Linux Hali

y3cpQ5.png

Windows Çalıştırma Komutları

"başlat.bat" Dosyasını çalıştırmanız yeterli.

Linux Çalıştırma Komutları

Terminale ./InstagramBruteforce yazmanız yeterli.

Bu projeye GitHub eklemedim buyrun

Kaynak Kodu

İndir main
Virüstotal

Windows

İndir instagram windows zip
Virüstotal

Linux

İndir instagram linux zip

Virüstotal

Kullanım

"proxyler.txt" Dosyasının her satıra 1 tane olmak üzere dosyanın içine başı http:// ile başlayan HTTP proxyleri koyuyorsunuz.

Her satıra 1 tane olmak üzere dosyanın içine şifreleri yazıyoruz.

Örnek olarak ben dosyaları birkaç örnekle doldurdum.

Ardından programı çalıştırıyoruz ve saldıracağımız kullanıcı adını giriyoruz ardından bekliyoruz ve şifreler deneniyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Eline sağlık kardeşim istersen kullanıma görsellik vs. de koyabilirsin bu konu hakkındaki newler zorlanacaktır çünkü :)

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
brute force ile instagram facebook twitter düşmez aga anca 7-8 yaşında yazmayı tam bilmeyen unutmıyım diye 8 karakterli şifre koyan veletlerin hesaplarını çalarsınız :D

//yinede eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.