Instagram Çalınan Hesabı Geri Almak

KenanMTN

Yeni üye
6 Haz 2019
10
0
Merhaba Arkadaşlar Arkadaslarınızın Veya Ailenizden Birinin Başına Geldiyse Tek Yardım Edebilicegınız Konu Bu İyi;) Formlar

1-) Hesabınızı çalan kişi zaten mail adresinizi değiştirecektir eğer çalan kişi revert kırmadıysa hesabınızı şimdi alıyorsunuz.

2-) Mail adresinize e-mail changed adlı mail geliyor. 0fYw57.jpg

3-) Bu gelen yerden revert yazar veya secure yazar o butona basıyoruz.

4-) Eğer karşınıza bu ekran geliyorsa Nv5yU1.jpg şanslısınız çünkü burası kurucu ekranı ve burda sizin bilgileriniz var telefonunuza veya maile kod atarak hesabınızı geri alabilirsiniz.

5-) Bu ekran gelmedi ? demekki hesabımızı çalan kişi revert kırmış endişelenmeyin bununda bir çözümü var.

6-) Öncelikle facebook hesabımız bağlıysa facebook ile girmeyi deniyoruz. Eğer girmezse zaten denemeyin kaldırmıştır.

7-) Evet bu noktada hesabınızı geri alacaksınız buna eminim.

8- ) İnstagram uygulamasına girin giriş yapma bölümüne gelin ve giriş yapmak için yardım al yazısına tıklayın. Q7SoSu.jpg

9-) Karşımıza çıkan yere kullanıcı adını yazın.

10-) Ve en alttaki Daha fazla yardıma mı ihtiyacın mı var yazısına tıklayın. FTmIyT.jpg

11-) Ve karşınıza kod ekranı gelecektir 8vCUps.jpg

12-) Burda sizin mailiniz ve e postanız gözükecektir. Kendinize kod atarak hesabınızı geri alabilirsiniz.

13-) Bu ekran açılmadı mı ? 1-2 gün bekleyin en sonunda açılacaktır.

14-) Geriye bir yol kaldı. Çalıntı formu basacağız.

15-) Ama bu işlemi yapabilmemiz için hesabımızda fotoğraflarımızın olması gerekiyor. Eğer yoksa bu işlemi yapamayız.

16-) Aynı işlemleri tekrar yapın. Ve daha fazla yardıma ihtiyacın mı var yazısına tıklayın ve bu form ekranının gelmesı gerekıyor. 5Pzt7r.jpg

17-) Kaydolurken kullandığınız mail adresini yazın ve alttaki yere de iletişim için kullanacağınız maili yazın aynısını da yazabilirsiniz farketmez.

18- ) Altta 3 adet seçenek var Benim fotoğraflarımın olduğu kişisel hesap yazısına basın. Ve altta bizden ek bilgiler istiyor. Oraya şunu yazın. Merhaba instagram ekibi hesabım bir kişi tarafından ele geçirilmiştir ve hesabımı geri alamıyorum lütfen bana yardımcı olun ilginiz için teşekkür ederim saygılar. yazın.

19-) Size bir mail gelecek ve mailde size bir kod vericek bu kodu instagram hesabınız adınız ve kodu üstüne yazılı olucak ve yüzünüz görünür olacak şekilde atacaksınız. Eğer instagram size ait olduğunu doğrularsa size şifre yenileme bağlantısı verecektir.

20-) Eğer bunların hiç birini yapamıyorsanız hesabınızı geri alamazsınız geriye tek yöntem kalıyor MEDYA tabi kişisel hesabınız çalındıysa bunu yapmanız imkansız olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.