/ [İnstagram] Duvar 'Fotograf ' İndirme Programı [V2] Sürümü / Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Instagram-For-Business.jpg

Merhaba Arkadaşlar. Bu programın v1 sürümünü paylaşmıştım. Ben v1 sürünü paylaştıgımda tüm platformlar maşALLAH paylaşmış. Şunu belirteyim ben bu programı yabancı bir forumdan aldım. Almadan önce baya bi araştırdım Hiç bir platformda bu programı [Görmedim] Bazı kişiler bu programın satışını bile yapmış. Diyecek birşey bulamıyorum. Bu sefer tedbirli olup sadece rar passı "TurkHackTeam" üyelerine vericeğim. v2 sürümü pro sürümüdür.

Program ne işe yarar?: Şu şekilde düşünelim bir instagram hesabı var k.adını yazıyorsunuz size duvarındaki tüm fotografları çekip belirlediginiz misal masaüstüne bir klasöre atmasını istedim. Tüm fotografları duvardan çekip HD kalitesinde klasörün içine atıyor. Gerçekten kullanışlı bir program v2 sürümünü paylaşıyorum.

Kod:
Program Ara yüzü:

r6W2AN.png

Save ********: Fotografları nereye kaydetsin?

MoNvNQ.png

Download Photos of a user: Bu kısma ise hesabın kullanıcı adını yazın. Örnek: turkhackteam Bu kısımda kullanıcı adını alırken / / konulmuyacak. Sadece kulanıcı adını alın.

(hesap gizli ise çekemezsiniz fotografları. Fotografları herkese açık olmalıdır.)

Sonrasında start diyoruz çekmeye başlıyor.

GP6ybZ.png

njzJV0.png

r6WJB7.png

10 saniyede 16 tane fotograf indirdi. Gerçekten çok hızlı bir program arkadaşlar. [V1] Sürümünde bazı ufak-tefek problemler vardı. [V2] sürümünde kesinlikle bir hata bug yoktur. Sorunsuz çalışmaktadır.

Bu şekilde İnstagramda duvarı açık olan bi kişinin fotograflarını toplu kolay bir şekilde çekebiliyorsunuz.

İndirme Linki & Virüstotal & Rarr Pass için özel mesaj atınız. Turkhackteamdaki tüm üyelerimize vericeğim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.