İnstagram giriş scrpti (şu ana kadar tespit edilemedi)

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Merhaba sayın THT kullanıcıları bu konumda sizlerle farklı bir içerikle karşınızdayım e nasıl olsada sürekli deep web konuları açmak biraz saçma olur diye düşündüm.

Konuyu pek fazla uzatmak istemiyorum herkesin bildiği gibi büyük hesapları oltalayabileceğiniz bir script klasik instagram girişi şeklinde kullanıcıya yedirebilirsiniz eğer detaylarını öğrenmek isterseniz forumda bu konu hakkında onlarca bilgi var onlardan yararlanabilirsiniz.
(Birisinin hesabını girdiğiniz takdirde sorumluluk scripti kullanan kişiye aittir!!)

GİRİŞ EKRANI :
h8mq03a.PNG

Bence gayet gerçekçi :)

SCRİPTİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

VİRÜS TOTAL 2 tane virüs olarak gösteriyor ama zaten onlarında phishing den dolayı olduğunu gösteriyor

Bugünlük bu kadar Sağlıcakla kalın :)

kaliroot

Katılımcı Üye
9 May 2022
301
218
localhost
Bendede bu var ama düzgün hosting bulamıyorum kurbana attığımda görmeden kapanıyor tek sorunum o varsa bildiğiniz hosting :)

png94go.png

Portablehearts

Yeni üye
1 Haz 2022
27
7
Merhaba sayın THT kullanıcıları bu konumda sizlerle farklı bir içerikle karşınızdayım e nasıl olsada sürekli deep web konuları açmak biraz saçma olur diye düşündüm.

Konuyu pek fazla uzatmak istemiyorum herkesin bildiği gibi büyük hesapları oltalayabileceğiniz bir script klasik instagram girişi şeklinde kullanıcıya yedirebilirsiniz eğer detaylarını öğrenmek isterseniz forumda bu konu hakkında onlarca bilgi var onlardan yararlanabilirsiniz.
(Birisinin hesabını girdiğiniz takdirde sorumluluk scripti kullanan kişiye aittir!!)

GİRİŞ EKRANI :
h8mq03a.PNG

VİRÜS TOTAL 2 tane virüs olarak gösteriyor ama zaten onlarında phishing den dolayı olduğunu gösteriyor

Böyle bir script icloud için dw mevcutta varmıdır? Yoksa yapılması zahmetlimidir? Ciddi anlamda bu konuda yardıma ihtiyacım var...

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
EYW şimdi yazacaktım dostum :)

Güzel gelişir . Bir de askerlerimiz şu linke tıklayıp hesabı çaldırtmasa :D
Knk onu düzenlemek lazım aslında da napcan işte :)

Teşekkürler

Moderatörlerin onayı olmadan indirmesin kimse

@oBugraReis
Knk dosya temiz sıkıntı yok bu forumda asla kimseye trojan felan yedirmem güvenin bana bir atarsam trojani spyhackerza atarım o kdr :)

Virüs Total mevcut onay olmasına gerek gerek. Onaylar arşivler için oluyor. Arşiv görür isen hemen beni etiketleyebilirsin.
Peki bir şey sorcam database paylaşabiliyor muyuz yabancı sitelerin felan ? dosya temiz sıkıntı yok tht de kimseye trojan felan yedirmem :)

Knk eyw bir şey sorcam sen az buz kodlama işlerinden anlıyor gibisin bir mesajlaşalım tht için proxyli bir ddos yazmak lazım yaw :)

Bendede bu var ama düzgün hosting bulamıyorum kurbana attığımda görmeden kapanıyor tek sorunum o varsa bildiğiniz hosting :)

png94go.png
Knk reklam yapmayayım ama şu adam bir ara illegal izinli hosting satıyordu bir bak istiyorsan Soci benden söylemesi hiç yazışmadım ona göre rez al

ReOGFaR

Üye
8 Eyl 2021
124
38

GİRİŞ EKRANI :
h8mq03a.PNG

Böyle bi işe kalkıştık örneğin bu bir suç hosting firması bunun farkına varmıyormu ? Polise filan şikayet etmiyormu ?

SANDWORM

Katılımcı Üye
8 May 2021
267
161
Böyle bi işe kalkıştık örneğin bu bir suç hosting firması bunun farkına varmıyormu ? Polise filan şikayet etmiyormu ?
Global büyük bir şirketten bu iş için hosting alırsanız farkına varıldığında site kapatılıp marka adına zarar vermenizden dolayı hakkınızda dava açılıyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.