Instagram Gönderi Arşivleme Botu

Nylus

Üye
18 May 2018
143
0
R00T.PHP
[COLOR="RedHepinize Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Benden Çok İstenilen İnstagram Gönderi Arşivleme Scriptini Paylaşıyorum Bir Like I Eksik Etmeyin.
Scriptin Kodları Tamamen Bana Aittir Herhangi Bir Yerden Alıntı Yapılmamıştır Emeğe Saygı Göserilmesi Beklenir.

[URL="https://tik.lat/QNdt1"] Kurulum:Videosu[/URL]
Virüs Total
Download
[/COLOR]

cihanboncuk

Katılımcı Üye
15 Ocak 2019
292
0
Ötüken
Hocam adamsınız ya 50K foto paylaşmıştım bende silmek istedim de malum 50K az değil üşendim tam da foruma girip bakayım böyle bir şey var mı sileyim şunları diye bu konu karşıma çıktı :D

Şu hataya bakar mısınız hocam

grORZ0.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nylus

Üye
18 May 2018
143
0
R00T.PHP
indiriyorum çok sağol isime yararsa sevinirim hadi inşallah

Çatır çatır çalışıyor eline sağlık sağol aga :D

Teşekkürler Ellerine Sağlık

Ⓝ Yararlı Konu Teşekkür Ederim Dostum...

bende hesaplarda uğraşıyodum iyi oldu bu :)

Hocam Arşive Aldıklarımızı Toplu Silme Botu Olsaydı Çok İyi Olurdu Baya birikti benim
Yorumlarınız İçin Teşekkürler. Teşekkür Etme Butonuna Basmış Olsaydınız Daha Çok Sevinirdim Canınız Sağolsun. Arşivden Toplu Çıkarma Ve Arşivdeki Gönderileri Silme Botu Gelecek Fakat Silme Engellediği İçin Bu Kadar Seri Olmayacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.