Instagram Güncel Kurucu Geçme Taktiği 2021 Kaçırma! | MoiraLycker

9 Tem 2021
97
52
24
MoiraLycker

Merhaba arkadaşlar.
Bu konumda sanalcıların hepsinin yaptığı, hesap düşürdükten sonra hesabı nasıl tam olarak üstümüze alacağız onu anlatacağım.
Umarım yardımcı olabilmişimdir, olabildiysem ne mutlu bana...

1- İlk olarak düşürdüğümüz hesabın kurulduğu ülkenin VPN veya Proxy'ini açmamız gerekiyor ki hesap şüpheye düşmesin ilk başta. Atıyorum hesap Amerika kurulumdur sizin herhangi bir VPN uygulamasından Amerika'ya geçmeniz gerekmekte.

2- Sonra Profili Düzenle kısmından mail adresini kendi mail adresiniz ile değiştirip, telefon numarasını silmelisiniz.

3- Değiştirdiğiniz mail adresini onaylamalısınız.

4- E-Posta'yı hallettikten sonra kullanıcı adını bir kez değiştirin. Böylelikle gmailimize hesabı güvene al tarzına mail gelecektir. O mailin geldiğinden emin olalım. Örnek: Mehmet123 > Mehmet123x

5- Daha sonra bulunduğunuz VPN ile tekrar bulunduğunuz ülkeyi değiştirin ve google üzerinden tekrar giriş sağlayın ki hesap şüpheye düşsün. Şüphe kodu almamız gerekiyor.

6- Google üzerinden farklı VPN ile giriş yaptıktan sonra gmailimize gelecek olan kodu doğru bir biçimde verdikleri boşluğa yazın.

7- Artık VPN'i kapatabilirsiniz gerek duymayacağız bundan sonra.

8- Şimdi az önce gönderttiğimiz isim değiştirdikten sonra gelen maile giriyoruz ve "Secure your account here" tuşuna basıyoruz ve hesabı reverte'e (kurucuya) sokacağız.

9- "Secure your account here" tuşuna bastıktan sonra bize 2 - 3 adet seçenek gelecektir. E-Posta gönder yazan seçeneği seçiyoruz.

10- Tekrar gmailinize gelen kodu giriniz. (Bu aşamadan sonra kod ve kullanıcı adı ile case açmanız daha verimli olacaktır.)

11- Ve kurucu bilgilerin doğru mu seçeneğine de "Evet, Doğru" cevabını verdiğiniz zaman kurucu geçmeniz bitmiş olacaktır.

İyi forumlar :)
İyi günler...

10 Tem 2021
59
4
Peki bir hesabı nasıl düşürüruz

Dediğinden hiç birşey anlamadım yazılımla pek bi aram yok ama olsun peki intagram üzerinden toplu takip etme ve top takip bırakma nasıl yapılır intagramda takip ettim bu arda

24 Haz 2021
145
22
33
Peki bir hesabı nasıl düşürüruz
fake phishing sitesi kurarsın freenom dan domain alabilirsin hatta youtubeden bakabilirsin.

Dediğinden hiç birşey anlamadım yazılımla pek bi aram yok ama olsun peki intagram üzerinden toplu takip etme ve top takip bırakma nasıl yapılır intagramda takip ettim bu arda
play storeden chef follow ile takip etmeyenleri çıkarabilirsiniz 20 20 çıkarın engel yersiniz youtubeden yine bakabilirsiniz..

10 Tem 2021
59
4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.