Windows İnstagram hep 'Şuan Aktif' gözüküyor çözümü ?

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Arkadaşlar bir dostum dedi de knk sen hep aktif gözüküyorsun dedi

ben instaya bağlandığıımda farklı bir ilçe gözüküyor hep geçmişte de bir farklılık yoktu
şifremi de değiştirdim ama sonuç hala aynı başta hesapta birisi olduğunu düşündüm ama şifre değişimi yaptığım için bu ihtimal aklımdan çıktı
sizce hesaba girmeleri gibi bir durum var mı yoksa bug mı ?
çözümü nedir acaba,
yardım edenlere şimdiden teşekkürler

her cevabınız çok önemli :)

pawelyn

Katılımcı Üye
23 Nis 2022
469
159
Tor V3
Arkadaşlar bir dostum dedi de knk sen hep aktif gözüküyorsun dedi

ben instaya bağlandığıımda farklı bir ilçe gözüküyor hep geçmişte de bir farklılık yoktu
şifremi de değiştirdim ama sonuç hala aynı başta hesapta birisi olduğunu düşündüm ama şifre değişimi yaptığım için bu ihtimal aklımdan çıktı
sizce hesaba girmeleri gibi bir durum var mı yoksa bug mı ?
çözümü nedir acaba,
yardım edenlere şimdiden teşekkürler

her cevabınız çok önemli :)
Hesabına farklı bi yerden giriş yapıldı uyarısı aldınmı veya sanal bi makinede açık unutmuş olma olasılığın?

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Hesabına farklı bi yerden giriş yapıldı uyarısı aldınmı veya sanal bi makinede açık unutmuş olma olasılığın?
uyarı almadım;

sanal makineyi sadece hacking için kullanıyorum kişisel şeylerimi asla o makineden girmem

eklemek isterimki instagram uygulamasında değil, web sürümünü kullanıyorum hep 3 msj var gösteriyor giriyorum hiç bir şey yok mesaj istekleri falan da yok garip yani :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.