Instagram Hesabını Dondurmak

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Instagram Hesabını Dondurmak

pBG1vo.png

Instagram hesabınızı silmeden, geçici olarak nasıl kapatabileceğini biliyor musunuz değerli Turkhackteam üyeleri? Bu konuda yöntemin ne kadar kolay olduğunu öğrenecek, ve aklınızdaki soru işaretini de gidermiş olacağız.

Instagram hesabınızı tamamen silmek yerine geçici olarak da kapatabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle hesabınızı geçici olarak kapattığınızda neler olur bundan bahsedeyim. Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda hesabınız ile fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenileriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir ancak silinmez. Şimdi maddeler halinde yapmanız gerekenlere değinelim.

1- Instagram hesabınızı, Instagram uygulaması içerisinden geçici olarak kapatamıyorsunuz. Bir mobil tarayıcı veya bilgisayarınızdan instagram.com adresine girişinizi yapın.

2- Ardından verdiğim linke tıklayıp direkt olarak hesabı dondurma formuna erişebilirsiniz.

Link
3- "Hesabını neden donduruyorsun" yazan yere tıklayıp sebep belirttikten sonra ve şifrenizi girdikten sonra hesabınız dondurulmuş olacaktır.

Hesap dondurma işlemini 7 gün içerisinde bir kez yapabilirsiniz. Dondurduğunuz hesabı da anında geri açamıyorsunuz arkadaşlar, ve 3 saat kadar beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı tekrar aktif hâle getirdiğinizde fotoğraflarınız hemen gelmeyebilir veya eksik gelmiş olabilir. Telaşa kapılmayın, fotoğraflarınız bir süre sonra geri gelecektir. İşlem bu kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

braiin08

Yeni üye
9 Haz 2016
4
0
teşekkürler sayende bir sosyalmedya bağımlılığımdan daha kurtulmama bir adım attım :)

brskeskin11

Yeni üye
14 Mar 2017
12
0
merhaba bende instagram hesabımı dondurdum geri açmak istiyorum acamadım...
aynı e-posya yeni hesap açtım geri alma şansım varmı hesabı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.