İnstagram hesabını en kolay ve etkili bir şekilde nasıl ele geçirebilirim

öğrenc!

Yeni üye
7 May 2023
2
1
Sadece python bilmekteyim .Yabancı dilim iyi değil ama öğrenmekteyim. Bu bilgim ile nasıl instaram hesabını başkasının elinden alabilirim veya kapattırabilirim şimdiden teşekkürler

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
960
11
1,346
Sadece python bilmekteyim .Yabancı dilim iyi değil ama öğrenmekteyim. Bu bilgim ile nasıl instaram hesabını başkasının elinden alabilirim veya kapattırabilirim şimdiden teşekkürler
Merhaba,
Evet bu bir suçtur, kullanmanı tavsiye etmem sadece kendi laboratuvarında kendi hesaplarına yapman için öneriler veriyorum :)

Phishing

https://www.turkhackteam.org/konula...ile-sosyal-medya-nasil-ele-gecirilir.1999230/

Brute Force

Sosyal Mühendislik
Nedir Bu Sosyal Mühendislik?

Konularına göz atmanızı tavsiye eder kullanımlarının suç olduğunu ağır yaptırımlarının olabileceğini şahsım ve THT adına hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi hatırlatmak isterim. İyi Çalışmalar.

öncellikle bunun bilgisini burada almanız biraz zor çünkü bu bir suçtur o sebeple yetkililer sizi banlamadan önce bu konuyu silmenizi öneririm
Haklısınız ancak konuları üyeler malesef silemiyor :)

Ayrıca konunuz yanlış alana açılmış bu tarz sorunları THT Yardım Merkezine açınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
30 Ocak 2023
109
47
Merhaba,
Evet bu bir suçtur, kullanmanı tavsiye etmem sadece kendi laboratuvarında kendi hesaplarına yapman için öneriler veriyorum :)

Phishing

https://www.turkhackteam.org/konula...ile-sosyal-medya-nasil-ele-gecirilir.1999230/

Brute Force

Sosyal Mühendislik
https://www.turkhackteam.org/konular/nedir-bu-sosyal-muhendislik.2037858/

Konularına göz atmanızı tavsiye eder kullanımlarının suç olduğunu ağır yaptırımlarının olabileceğini şahsım ve THT adına hiçbir sorumluluk kabul etmediğimi hatırlatmak isterim. İyi Çalışmalar.
Merhaba
Ben emniyet biriminde, siber güvenlik uzmanı alanında Görev almaktayım bu yaptığınız bir suç. neden mi? çünkü suça yardım ve yataklık yapıyorsunuz, size tavsiyem bu konu hakkında ki yorumunuzu kaldırmanızdır.

iyi forumlar....

Haklısınız ancak konuları üyeler malesef silemiyor :)
yetkililer ile lütfen DM yolu üzerinden iletişime geçiniz

iyi forumlar....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.