Instagram hesabını nasıl çalabilirim?

• Konbuyu başlatan Oğuzzzkağan
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuzzzkağan

Ziyaretçi
Arkadaşlae bu site hakkında da çok bir fikrim yok sizden bir şey isteyeceğim. İki gün önce instagramda bi adam beni dolandırdı maddi açıdan. Onun instagram hesabını almak istiyorum ama bunu yapacak donanıma sahip değilim. Bu konuda ne yapabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
140
:)
Arkadaşlae bu site hakkında da çok bir fikrim yok sizden bir şey isteyeceğim. İki gün önce instagramda bi adam beni dolandırdı maddi açıdan. Onun instagram hesabını almak istiyorum ama bunu yapacak donanıma sahip değilim. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa instagramdan verse__bets hesabına dm den yazıp bana dönüş yapabilir mi lütfen 🙏
Hesabını çalmaya çalışmak yerine resmi yollar denemeni tavsiye ederim :)

Ayrıca Instagram gibi bir platformda hesap çalmak kolay değil. Sosyal mühendislik ile rat vs. atılırsa anca çalınabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.