Instagram hesap açıcı yazılım

* Pulsar

Yeni üye
21 Eyl 2021
4
1
25
Merhaba hocalarım otomatik olarak Instagram hesabı açan bir yazılım yapmak istiyorum bunun için piyasada bulunan programları inceledim lakin acemi olduğum için anlayamadım herşeyin otomatik olarak çalıştığı bir program istiyorum. Python diliyle selenium modulunu kullanarak yapılabiliormuş veya PHP ile benim sorum şu hangi dili öğrenip bu yazılımı yapabilirim hangisi ile daha iyi olur şimdiden çok teşekkür ederim.

19 May 2020
238
84
Merhaba hocalarım otomatik olarak Instagram hesabı açan bir yazılım yapmak istiyorum bunun için piyasada bulunan programları inceledim lakin acemi olduğum için anlayamadım herşeyin otomatik olarak çalıştığı bir program istiyorum. Python diliyle selenium modulunu kullanarak yapılabiliormuş veya PHP ile benim sorum şu hangi dili öğrenip bu yazılımı yapabilirim hangisi ile daha iyi olur şimdiden çok teşekkür ederim.
nereden bakarsan bak, çok saçma bir şey için çabalıyorsun. yapılmasına yapılır, ama göz ardı ettiğin pek çok unsur var. insanlar sanıyor ki, burdan bir tuşa basıyorlar, hooop karşı tarafta her şey dört dörtlük. sana teknik olarak izah ederdim de, zaten anlamayacaksın. boşver bence kardeşim. amacın çok fazla hesapla işlem yapmaksa, sana daha basit ve alternatif bir tavsiyem var; havuz oluştur. takip havuzu gibi. gerçek kullanıcılar script'e bağlanıp uygulamaya izin versinler yeter. daha sonra beğeni mi istiyorsun, yorum mu istiyorsun, ne istiyorsan yap onların hesabı ile. nasıl yapılır nereden başlanır diye sormadan önce, google bakmanı ve herhangi bir sunucu dili öğrenmeni tavsiye ediyorum.

LeHunter

Üye
21 Eyl 2021
88
24
26
Turkiye
Programlama bilip hop yapilacak is degil kast ettigin mail adreside acman gerekecek ve microsoft gmail botlara karsi onlemler aliyor bunuda hesaba katman gerek ve son olarak actigin hesaplari bir dosyaya yazmalisin ki elinde dursun.
sen en iyisi bir python kitabi al oku sonra yazarsin
sana onerim ingilizcen varsa yabanci kaynaklara bakman bizim kaynaklar guzel degil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.