İnstagram hesap çalan siteye dikkat

UcanBal

Yeni üye
25 Nis 2021
42
12
İzmir
İsimli site şu ara çok fazla mesajda, bu sitede hakkında şikayet var diye mesaj atılıp hack deneyen çok olduğu için bilgilendirmek istedim. Bu ve benzeri siteler insta şifrenizi ister. Girdiğiniz anda şifreniz ele geçirilir. Bu sitelere giriş yapmayınız. Site hakkında hiç bir bilgi olmadığı için internette yazmak istedim. Site kurucuları muhtemelen türk. Umarım tez zamanda yakalanırlar. İhanet edenler, cezasını çekecektir. İnstagram şifrenizi instagram sitesi ve uygulaması dışında girmeyiniz. Siteye girerken her zaman urlyi kontrol ediniz.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
İsimli site şu ara çok fazla mesajda, bu sitede hakkında şikayet var diye mesaj atılıp hack deneyen çok olduğu için bilgilendirmek istedim. Bu ve benzeri siteler insta şifrenizi ister. Girdiğiniz anda şifreniz ele geçirilir. Bu sitelere giriş yapmayınız. Site hakkında hiç bir bilgi olmadığı için internette yazmak istedim. Site kurucuları muhtemelen türk. Umarım tez zamanda yakalanırlar. İhanet edenler, cezasını çekecektir. İnstagram şifrenizi instagram sitesi ve uygulaması dışında girmeyiniz. Siteye girerken her zaman urlyi kontrol ediniz.
Umarım yakalanırlar sitenin adı nedir? Buraya yazdığınız link şikayetvar.com a gönderiyor çünkü. Bir çok kişi dans seçmeleri ile alakalı bir siteden dolandrııldığını söyledi o sitemi?

Adanalıtrojan

Kıdemli Üye
25 Haz 2021
2,017
1,050
16
Konya Ovası Askeri Tesislerinde
Site tünel ile oluşturlmamisa ddos mantikli

UcanBal

Yeni üye
25 Nis 2021
42
12
İzmir
Umarım yakalanırlar sitenin adı nedir? Buraya yazdığınız link şikayetvar.com a gönderiyor çünkü. Bir çok kişi dans seçmeleri ile alakalı bir siteden dolandrııldığını söyledi o sitemi?
Hayır oraya yönlendirmiyor. Site adını öyle logoda öyle yapmışlar urlye bakın anlarsınız. Basit bir şifre çalma sitesi. Bu taktiklere düşülmez normalde ama gariban bilmeyen insanları takipçisi olanları çekmeye çalışıyorlar. Alakasız iki kişiden davet spamı geldi. Bilinmeyen yeni bir ağ.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Hayır oraya yönlendirmiyor. Site adını öyle logoda öyle yapmışlar urlye bakın anlarsınız. Basit bir şifre çalma sitesi. Bu taktiklere düşülmez normalde ama gariban bilmeyen insanları takipçisi olanları çekmeye çalışıyorlar. Alakasız iki kişiden davet spamı geldi. Bilinmeyen yeni bir ağ.
:D anladım :D şikayet vara yazdınız zanettim bende :D ınsgtagram çalmak için yapılmış böyle yasa dışı yerleri hacklemek serbest aslında yapılıp polise verebiliriz böyle kişileri

UcanBal

Yeni üye
25 Nis 2021
42
12
İzmir
:D anladım :D şikayet vara yazdınız zanettim bende :D ınsgtagram çalmak için yapılmış böyle yasa dışı yerleri hacklemek serbest aslında yapılıp polise verebiliriz böyle kişileri
Trojan yedirebiliriz. Ama uğraşacak vaktim yok şu an. Bu tür şeyler egmye ihbar da edilebilir. Hiç kullanan var mı nasıldır bilmiyorum. Mail atarak ihbar ediliyor. Kullanmış olan varsa yeşillendirebilir bizi.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Trojan yedirebiliriz. Ama uğraşacak vaktim yok şu an. Bu tür şeyler egmye ihbar da edilebilir. Hiç kullanan var mı nasıldır bilmiyorum. Mail atarak ihbar ediliyor. Kullanmış olan varsa yeşillendirebilir bizi.
Sitede açık bulup polise vermek de mantılı teşkilatta çalışan siberciler çok rahat hallederler

'GonzaLes

Yaşayan Forum Efsanesi
17 Nis 2015
11,749
262
85
Kayseri
Boşuna siber suçlar bu işlerle ilgilenmiyor. Gerçi devlet bakmıyor gençlerin önünü hırsızlıkla açtı.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Teşkilat onla mı uğraşacak işi gücü bırakıp 😂 basit işler bunlar
Onlar için basit ise yapsınlar o zaman dalga geçmiyorum yani yanlış anlama ciddi bişi sonuçta bir dolandırıcılık yeri bu işler kolay değil iyi yerlere gelebilmek vesaire para var evet ama hayatta zoru seçersen hayatın kolaylaşır kolayı seçersen hayatın zorlaşır. Bende 12 yaşındayım 13 e giricem gelişmeye çalışıyorum :)

UcanBal

Yeni üye
25 Nis 2021
42
12
İzmir
Onlar için basit ise yapsınlar o zaman dalga geçmiyorum yani yanlış anlama ciddi bişi sonuçta bir dolandırıcılık yeri bu işler kolay değil iyi yerlere gelebilmek vesaire para var evet ama hayatta zoru seçersen hayatın kolaylaşır kolayı seçersen hayatın zorlaşır. Bende 12 yaşındayım 13 e giricem gelişmeye çalışıyorum :)
kolay gelsin kardeşim yolun uzun tebrikler.

siber suçlara bildirdim durumu. gerisi onların işi. umarım işe yararlar.

cyber knight

Katılımcı Üye
30 Ağu 2021
710
437
Root@Cyberknight
Merhaba bu konu için Turkhackteam ihbar kısmından şikayette bulunabilirsiniz.
Suçlu kişiler hakkı olanı alacaktır bundan emin olabilirsiniz.
İyi günler iyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.