İnstagram Hesap Çalma 2020

Veysel Avdagi

Yeni üye
8 Mar 2019
9
0
Her Hangi Bir lnstagram Hesabını Hacklemek İçin Bir Proğram Henüz Keşfedilmemiştir Şu Son Zamanda Dikkat Çeken Hesap Çalma Siteleri Felan Tamamen Sizden Bilgi Çalmaktadır lnstagram Hesabını Çalmanın Belirli Yöntemleri Vardır
1.Fake Script ( Sahte Senaryo)
2.Sosyal Mühendislik ( Senin Kandırma Becerilerine Bağlı )
3.Brute Force ( Kaba Kuvvet Saldırısı)

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Brute Force ve Fake Script En İyi Yöntemlerdir , Daha Geçen Fake Script Taktiğiyle 7K Hesap Vurdum Ama Akşam Uyuyamayınca Hemen Geri Teslim Ettim ( Sonuçta Aynı Şey Bizimde Başımıza Gele Bilir )

FrozenShadows

Yeni üye
13 Ocak 2019
21
0
bana Bi yardımcı olabilirmisiniz ben termux kullanıyorum ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum

Merhaba dostum, termux brute force vs vs. bunlarla boşuna kafanı yorma. Şuan bilindik en iyi yöntem phishing yöntemidir. instagram.com'a benzer bir domain alıp fake scriptini içine kur. mail veya wp den taslağını adama gönder. Senin sosyal mühendislik becerilerine göre hesabı kolay şekilde alabilirsin. Bu işle uğraşanlar zaten küçük hesaplarda takılmıyorlar. Minimum 100k takipçili hesaplar onların işini görür :)

WhoB

Yeni üye
10 Eki 2019
38
1
Öncelikle uyarıda bulunayım tarayıcınızdan kesinlikle böyle şeylere vakit kaybetmeyin.
Herkes z-shadow demiş fakat onu da instagram engelledi son zamanlarda.
Kendi hostingini alıp alan adını alıp hepsi free bi şekilde mevcut.
İnternetten instagram login Scpitini Düzenleyerek Upload edip kolaylıkla Kullanabilirsin.

İyi Forumlar

berkayrvc

Yeni üye
27 Kas 2019
20
0
en iyisi fake script kendine özgü bir site oluştur bu sahte mavi tik sitesi olabilir fake bir numara alıp Instagram profili yap numara topla siteni at topladığın kişilere bir kaç da yazı

LeTTa

Uzman üye
20 Eyl 2012
1,716
2
Hawaii
Merhaba;

1) Brute force.
2) Fake script (free host free domain alabilirsiniz)
3) En önemlisi sosyal mühendislik

Kendi dışınızda ki ve 1. Program hariç farklı yerlerden forumlardan program indirip veya farklı sitelere hesaplarınız ile giriş yapmayın kurban başkası olacak derken siz olmayın şu ana kadar instagram ı hacklayacak program kodlanmadı.

İnternet üzerinde online hazır script siteler z-shadow gibi siteler artık instagram da yasaklandı

İyi forumlar

Son düzenleme:

Zibaron

Üye
6 Ağu 2019
93
0
Dünya
Merhabalar. Her Hangi Bir lnstagram Hesabını Hacklemek İçin Bir Proğram Henüz Keşfedilmemiştir Şu Son Zamanda Dikkat Çeken Hesap Çalma Siteleri Felan Tamamen Sizden Bilgi Çalmaktadır lnstagram Hesabını Çalmanın Belirli Yöntemleri Vardır
1.Fake Script ( Sahte Senaryo)
2.Sosyal Mühendislik ( Senin Kandırma Becerilerine Bağlı )
3.Brute Force ( Kaba Kuvvet Saldırısı)

ReaLyStar

Katılımcı Üye
17 Mar 2019
272
4
Tanrı Dağı
Öncelikle Merhaba ;

Hesabını çalmak istedeğiniz kişiyi iyice bir araştırıp analizini yapınız. Daha sonra neleri sevdiği nerelerde takıldığını vb. şeyleri analizleyiniz. Zaten bunların analizini yaparsanız ve sosyal mühendisliğinize güveniyorsanız gerisi çok kolay.Tabii atlamanız gereken bir güvenlik duvar var. Doğrulamayı atlamanız için 2 yöntem mevcut . Hedef şahsın telefonuna sanal veya reel erişim olmalı yada brutforce yöntemi. Eğer ki doğrulamayı atladınız diyelim bir şekilde. Konum doğrulamasını geçmeniz mümkün olmayacaktır. TCK'ya göre kişisel bilgilere kişi rızası olmadan ele geçirmek bir suçtur.

İyi Forumlar

Son düzenleme:

EndWhite

Üye
28 Şub 2013
216
0
Şu şekilde yapabilirsin.
(MAİL BASMA)En bilindik yöntemlerden biridir kendini instagram gibi göstererek mail atıyorsun. Bunun üzerinde bir dünya video bulabilirsin.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lnC4dU9LEcA[/ame]

Bir teşekkürünü alırım :)

Vlkna

Yeni üye
27 Nis 2020
7
0
Yaman efkarın YouTube deki termux videosunu yapıyorum en sonda brute force yi seçtiğimde wordlistin olduğu dizin diyor oraya wordlisti nasıl atacam yapamadım bir türlü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.