İnstagram Hesap Kapatma (2023)

iamflay

Üye
23 Ocak 2023
137
54
Merhaba Dostlarım Çoğu Kişinin Bildiği Bir Method Ama Bazı Bilmeyenler Vardır Ve Bu Methodla Kapanan Hesaplar Bidaha Açılmaz. Çok Etkili Bir Yöntemdir Biraz Sosyal Mühendislik Gerektirir Detaylı Bir Şekilde Anlatacağım .

1.Adım : İlk Olarak Bir Hedef Buluyoruz Ben Bir Hesap Açıp Onun Üzerinde Göstereceğim.

2.Adım : Hedef Kişiyle Biraz Samimi Olmamız Lazım Yani Biraz Sosyal Mühendislik Lazım.

3.Adım : Hedef Kişinin BİOGRAFİ Kısmına " Pablo Escobar " Yazdırmanız lazım Örn ;

4.Adım : Geldik Şikayet Basmaya Burası Çok Önemli Dikkatli Bir Şekilde Yapın

1. Tam Tamına 3 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > İntihar Ve Kendine Zarar Verme ".

2. Tam Tamına 3 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > Zorbalık Ve Taciz ".

3. Tam Tamına 3 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > Tehlikeli Örgütler ".

4. Ve 4 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > Uyuşturucu "

5.Adım : Şikayet Aşaması Bitti Arkadaşlar Şimdi Sadece Beklemek Kaldı Hesap Saat Farketmeksizin Max 1 Saat İçinde Kapanır Bende 1 dk da Kapanıyor Hesabın Açılması İmkansız Gibi Birşey Konumuz Bu Kadardı Ben Aşağıya Kapandığına Dair Bir SS Bırakacağım Kendinize İyi bakın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

35thraze1n

Yeni üye
Merhaba Dostlarım Çoğu Kişinin Bildiği Bir Method Ama Bazı Bilmeyenler Vardır Ve Bu Methodla Kapanan Hesaplar Bidaha Açılmaz. Çok Etkili Bir Yöntemdir Biraz Sosyal Mühendislik Gerektirir Detaylı Bir Şekilde Anlatacağım .

1.Adım : İlk Olarak Bir Hedef Buluyoruz Ben Bir Hesap Açıp Onun Üzerinde Göstereceğim.

2.Adım : Hedef Kişiyle Biraz Samimi Olmamız Lazım Yani Biraz Sosyal Mühendislik Lazım.

3.Adım : Hedef Kişinin BİOGRAFİ Kısmına " Pablo Escobar " Yazdırmanız lazım Örn ;

4.Adım : Geldik Şikayet Basmaya Burası Çok Önemli Dikkatli Bir Şekilde Yapın

1. Tam Tamına 3 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > İntihar Ve Kendine Zarar Verme ".

2. Tam Tamına 3 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > Zorbalık Ve Taciz ".

3. Tam Tamına 3 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > Tehlikeli Örgütler ".

4. Ve 4 Kere " Şikayet Et > Başka Birşey > Uyuşturucu "

5.Adım : Şikayet Aşaması Bitti Arkadaşlar Şimdi Sadece Beklemek Kaldı Hesap Saat Farketmeksizin Max 1 Saat İçinde Kapanır Bende 1 dk da Kapanıyor Hesabın Açılması İmkansız Gibi Birşey Konumuz Bu Kadardı Ben Aşağıya Kapandığına Dair Bir SS Bırakacağım Kendinize İyi bakın.
elinize sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.