İnstagram Hesap Kapatma 6 Yöntem (Kesin)

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,564
2,092
Merhaba ben Vortex bu konumda sizlere 6 yöntemlik insta kapatmayı anlatıcam

Dünya'nın en en popüler sosyal medya platformlarından instagram "Direct Mesaj(DM)"lerde tacizcileri,küfredenleri kısacası kötü niyetli kişilerin hesaplarını kalıcı olarak kapatılacağı bilgisini verdi.

Önceden Dm'lerde taciz bildirimi yapıldığında dm özelliğini geçici olarak kısıtlayan instagram bundan sonraki dönemlerde taciz olarak bildirilen dm lerin incelemeler yapıldıktan sonra kalıcı olarak kapatılacağını açıkladı.

Bütün İşlemler Dmden oluyor normal bir fake veya kız fake hesap lazım

Sosyal Mühendislik İçerir Hepsi

1. Yöntem-Fakeden kurbana yazın sosyal mühendisliğinize göre cıplak veya cinsel içerin fotolar videolar attırmaya çalışın sonra sohbeti Çıplaklık veya Cinsellikten bol bol reportlayın (vpn daha iyi olur)

2.Yöntem-Fakeden kurbana yazıyoruz ırk cinsiyet veya lgbt gibi kurumlara küfür ettirip.Nefret söylemi veya sembolleriden bol bol reportlayın (vpn daha iyi olur)

3.Yontem-Fakeden Kurbana yazıyoruz alışveriş yapmak istiyorum filan sosyal mühendisliğinizle kurbana tamam satıyorum para at gibi şeyler yazdırın sonra sizde dolandırdın paramı ver tarz şeyler yazın.Sahtekarlık veya dolandırcılıktan bol bol reportlayın (vpn daha iyi olur)

4.Yöntem-Sosyal mühendisliğinizle sen şu örgüte üye misin filan diyin pk* terör filan evet dedirtmeye çalışın insanları öldürüyonuz mu tarzı şiddet içeren sorular sorup evet yapıyorum öldürüyorum tarzı cevaplar almaya çalışın şiddet veya tehlikeli örgütlerden reportlayın bol bol (vpn açarsanız iyi olur)

5.Yöntem-Bol bol küfür ettirip zorbalık veya taciz den reportlayabilirsiniz(vpn açarsanız daha iyi olur)

6.Yöntem- İntihar etmek istiyormusun filan diyip evet intihar etmek istiyorum ölmek istiyorum tarzı mesajlar almaya çalışın sonra intihar veya kendine zarar vermeden bol bol reportlayın(vpn daha iyi olur)

Bu yöntemle her türlü hesap kapanır.Düşük takipcili ve yeni açılmış hesaplar daha kolay kapanır
Sadece başkalarına DM atmak için oluşturulan Instagram hesapları kapatılacak​
Dm basma hesaplarınız artık çok kolay kapancak yani geçmiş olsun

İyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.