İnstagram hesap kapatma formu.

o1nuurr

Yeni üye
20 May 2022
5
3
Öncelikle iyi forumlar dilerim herkese.
Bir çoğunuz da vardır belki ama bilmeyenlere de katkım olur belki
Şikayete başlamadan önce VPN açın ve almanyaya bağlanın.
Öncelikle en başta instagram hesabınızı soruyor, Hayır'ı seçip formu dolduruyorsunuz.
Bütün bir profili seçip, kendine zarar verme ve intiharı seçiyoruz.
En başa instagramınızı yazabilirsiniz.
E postayı sallayabilirsiniz.
Ama bilenen olarak,
[email protected] tarzı şeyler de yapabilirsiniz isteğe bağlı.
Son olarak formumuzun en önemli kısmına geliyoruz.
Gerçek hayatta tanıyor musunuz yazan yere
' Nein, aber es ist ein bösartiges. '
yazıyoruz.
bir altına ise,
' Hello, respectful Instagram team, this profile I mentioned above is artificial Tracker, enjoyment and viewing. Dieses profil gibt Menschen provokative, bedrohliche, rassistische und hasserfüllte Rhetorik durch Kommentare und direkte Botschaften. Dieses profil verspottet und verflucht die sexuelle und religiöse Orientierung der Menschen. Indem er Menschen bedroht, führt er sie zu Fehlern und Selbstmord. Ich glaube, dass dieses Profil gegen die Vorschriften der Instagram-Community verstößt, und ich möchte, dass so schnell wie möglich getan wird, was notwendig ist. Danke, Instagram-Team.

Yazıp gönderiyoruz.

10 Ağu 2022
168
100
bağlantını kontrol ediyor musun? vpn ayarlarında sorun olabilir.
İstersen VPN sil baştan kur dene olmazsa farklı bir VPN uygulaması kullanmayı dene.

Hack By Encore

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
540
2
TürkHackTeam
Bu form kaç hesap kapattı acaba Almanya ile iki defa gönderdim bi sonuç yok çoğu kişi method atıyor ama bi halta yaramıyor maalesef yada fix yiyen methodları atıp insanları kandırıyor

o1nuurr

Yeni üye
20 May 2022
5
3
Bu form kaç hesap kapattı acaba Almanya ile iki defa gönderdim bi sonuç yok çoğu kişi method atıyor ama bi halta yaramıyor maalesef yada fix yiyen methodları atıp insanları kandırıyor
ben attığım zaman çalışıyordu, şuan bilemiyorum. ve 4 fake hesabımda denemiştim. kapatıyordu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.