Instagram Hesap kapatma metodu

Mazorr

Üye
19 Kas 2021
166
49
Merhaba Tht ailesi bugün sizlere aktif Instagram hesap kapatma metodu (şuanlik aktif)
sunucam ;

Almanya Vpnsi Açınız Ve Açıklamayı Almancaya Çevirip Öyle Doldurunuz:)

Form : Instagram Yardım Merkezi

formumuz bu arkadaşlar formumuza giriyoruz

*instagram hesabınız varmı diyen kısımda hayır diyoruz

*ilk başta gönderilere saldıracagımıziçin şikayet ettiğinizihlal nerede dediğinde fotograf veya video diyoruz (tüm profil de diyebilirsiniz)

*kurallarımızı nasıl ihlalediyor diyor orada ise kendine zarar vermeyiseçiyoruz(en hızlıçalışan o )

Ben bir kurbanda denedim, olmadi :(
Doğru yapmamışsın çalıştı bende metod

daha sonra gerekli kısımları dolduyorsunuzşikayet ettiğiniz hesabın adı vb...

Açıklama :

Merhaba İnstagram ekibi bu profil yapay olarak beğenme , takipçi veya paylaşim toplamak aynı içeriği tekrar paylaşmak ve insanlarla rızaları dışında
ticariamaçlarla iletişime geçmektedir. Ve başkalarına zarar vermeye yönelik tüm inandırıcı tehditler ve kendine zarar verici davranışlar sergilemktedir.
Bireyleri hedef almaktadır. Nefret söylemi ve insanları ırklarından , milli kökenlerinden , dinlerinden ,cinsiyetlerinden ,cinsel kimliklerinden ,cinsel
yönelimlerinden ,engellilik hallerinden ve hastalıklarından dolayıayrımcılığa tabi tutmaktadır. İnsanlara ve hayvanlara karşısadistlik şiddet görüntüleri
ve cinselsaldırı tasvirleri dahil , sansürlenmiş aşırışiddet barındıran içeriklerde paylaşmaktadır. Bu davranışların instagram kurallarına aykırı olduğunu
düşünüyorum ve bu hesabın instagramdan kaldırılmasını talebinize ve bilginize arzederim.

Bu forumdan atabildiginiz kadar atın bir yerden sonra engel yiyorsunuz 5 dakika bekleyip sonradan yeniden fullatın.

Şimdi ise uygulamaya giriş yapın Storylere ve Gönderilere 'Kendine Zarar Verme' basın

En son ise 4 tane hesabınızdan 'intihar veya zarar verme basın'

Arkadaşlarınızise o hesaba 1 tane spam bassın.

Hesap rahatlıkla kapanicaktir.

`İyi forumlar`
Calısıyor hocam 15 dkda kapatıldı hesap :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kerem mert

Yeni üye
28 Ağu 2022
27
4
Merhaba Tht ailesi bugün sizlere aktif Instagram hesap kapatma metodu (şuanlik aktif)
sunucam ;

Almanya Vpnsi Açınız Ve Açıklamayı Almancaya Çevirip Öyle Doldurunuz:)

Form : Instagram Yardım Merkezi

formumuz bu arkadaşlar formumuza giriyoruz

*instagram hesabınız varmı diyen kısımda hayır diyoruz

*ilk başta gönderilere saldıracagımıziçin şikayet ettiğinizihlal nerede dediğinde fotograf veya video diyoruz (tüm profil de diyebilirsiniz)

*kurallarımızı nasıl ihlalediyor diyor orada ise kendine zarar vermeyiseçiyoruz(en hızlıçalışan o )

daha sonra gerekli kısımları dolduyorsunuzşikayet ettiğiniz hesabın adı vb...

Açıklama :

Merhaba İnstagram ekibi bu profil yapay olarak beğenme , takipçi veya paylaşim toplamak aynı içeriği tekrar paylaşmak ve insanlarla rızaları dışında
ticariamaçlarla iletişime geçmektedir. Ve başkalarına zarar vermeye yönelik tüm inandırıcı tehditler ve kendine zarar verici davranışlar sergilemktedir.
Bireyleri hedef almaktadır. Nefret söylemi ve insanları ırklarından , milli kökenlerinden , dinlerinden ,cinsiyetlerinden ,cinsel kimliklerinden ,cinsel
yönelimlerinden ,engellilik hallerinden ve hastalıklarından dolayıayrımcılığa tabi tutmaktadır. İnsanlara ve hayvanlara karşısadistlik şiddet görüntüleri
ve cinselsaldırı tasvirleri dahil , sansürlenmiş aşırışiddet barındıran içeriklerde paylaşmaktadır. Bu davranışların instagram kurallarına aykırı olduğunu
düşünüyorum ve bu hesabın instagramdan kaldırılmasını talebinize ve bilginize arzederim.

Bu forumdan atabildiginiz kadar atın bir yerden sonra engel yiyorsunuz 5 dakika bekleyip sonradan yeniden fullatın.

Şimdi ise uygulamaya giriş yapın Storylere ve Gönderilere 'Kendine Zarar Verme' basın

En son ise 4 tane hesabınızdan 'intihar veya zarar verme basın'

Arkadaşlarınızise o hesaba 1 tane spam bassın.

Hesap rahatlıkla kapanicaktir.

`İyi forumlar`
Alman vpn olarak secure vpn kullandım bi sorunu olurmu acaba?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.