instagram hesap vurdum sorun var.

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Merhaba arkadaslar dun bir hesap vurdum 27k hesap 21k hikaye izlenmesi var sahibi Yurt Dışından Finlandiya hesap sahibi fitness antrenör/hoca bayan. Hesabi alırken bir hata yaptim hesap doğrulamaya düştü Oda giremedi bende form gönderip geri aldi bugün. Hikayesinde Polis Bilgisayar korsanı olduğunu bildirdi. Yazmış sorun olurmu? Ona gore hesabi tekrar alacam epostaya erisimim var. Yardımcı olun.

Ludas

Üye
1 Ocak 2019
238
0
24
Ludas.py
Hakkında soruşturma açılabilir, hesap sahibi davacı olabilir. Hesaba girişler VPN ile girsen de log olarak tutuluyor ve VPN'e giriş yaptığın anda VPN sunucu da onu log olarak kayıt ediyor. Hesaba girmemeni tavsiye ederim.

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
Bak kardesim yani uluslar arası dava açması lazım o kadar uğramşmaz korkma bence.Hesabı 2,1 hafta sonra al alıncada hep mail adresi ve kullanıcı adı değiş saate 10 kere yap 2 gün sonra alırsın hesabı

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
Uluslar arası mahkeme çok zor olay kadın büyük ihtimal scam yapmıştır göreceğini biliyordur 27k çok değil zamanında 200k düşürüpde üstüne gidenleri tanıyorum al dondur nicki 5-10 kere değiştir sonra tekrar dondur kadın yeni hesap açana kadar oyala.

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
Şimdi adam hesabı vurmuş istediğini yapar belli kanunlar içinde ama böyle can sıkanları sevmiyorum htmlcssphppython öğrenmeden öncede herkes moralimi bozardı öğrenip ne yapcaksın diye boş işler diyolardı

Takeshi

Üye
6 Mar 2019
52
0
Şimdi adam hesabı vurmuş istediğini yapar belli kanunlar içinde ama böyle can sıkanları sevmiyorum htmlcssphppython öğrenmeden öncede herkes moralimi bozardı öğrenip ne yapcaksın diye boş işler diyolardı

Hesabı ele geçirebileceğini görmüş zaten. Eğer o hesap sahibi veya farklı bir kişi bu tarz saldırıları hak etmiyorsa yapılmamalı. Orda durmalı.

Licky

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
284
5
Hiç Bir Şey Olmaz 500K Bir Hesap Vurmuştum Dalgınlığıma Geldi Ocak Ayında Kendi Tel. Numaramı Koymuştum Açık Hat E-Postamı Ve Telefonumu Paylaştı Ama Sonra Aramızda Hallettik Adam Dansçıydı Şu Anda Benden 1m Hesap İstiyor . Ama Çok Birşey Olacağını Sanmıyorum Başımıza Çok Olay Geldi Öyle 1 Hafta Elleme Eğer Tamamen Alabileceksen Bir Daha Al Hesabı Ve Dondur Mail'i Tamamen Kapatmayı Unutma... O Kadar Küçük Bir Hesap İçin Bir Şey Yapmaz.

Son düzenleme:

Ademhackpro

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
538
1
Başarılı.
Bence pek fazla bisi olacagini zan etmiyoyorum hele birde yurt disinda hicbisi olmz merak etme bir polis veya avrupada gorveliler bir instagram icin ugrasacagini sanmiyorum ve bu mahkemeye kadar gitmez adam sebi psikoloji olarak kandiriyor merak etme vpn isne yaramaz yapman gereken androidden play storeden ip degistirmeye girp ip degistirmen..... iyi misyonlar bua rada hesalta kotu yasa disi islemler yapmasan iyi olur ... :)
Belki hak yiyip adamin sana kotu bisi yaomamasi karsiliginda yaptigin icin kotu seyker olabilir

Son düzenleme:

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
İçim birazda olsa rahatladı hesabı almamaya karar verdim işi bulandırmamak daha mantıklı olacaktır. Dediğimiz gibi bende uğraşmıyacağını ve Korkutmak icin yaptigini düşünüyorum. Umarım sıkıntı çıkmaz hesabı yabancı hesaptan takip edeceğim. Durum hakkında başka bir paylaşımda bulunacakmı kontrol edeceğim. Lütfen ö.m atıp hesabı, kullanıcı adı v.s istemeyin. Teşekkürler.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Millet bilmeden "uluslarası mahkeme zor" diye sallıyor ya, bayılıyorum. Kaç uluslararası dava açtınız da biliyorsunuz?

Türkiye'de böyle davalar nasıl açılır? Avukatın bir dilekçe verir, bitti. Yurt dışında nasıl açılır? Avukatın bir dilekçe verir, bitti. Mahkeme harcı olarak 200 lira değil de 5000 lira öder o başka mesele.

Fitness hocası diyorsun, geçimi için önemli araçtır, peşini bırakmaz, o zaman görürsün.

Ademhackpro

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
538
1
Başarılı.
Millet bilmeden "uluslarası mahkeme zor" diye sallıyor ya, bayılıyorum. Kaç uluslararası dava açtınız da biliyorsunuz?

Türkiye'de böyle davalar nasıl açılır? Avukatın bir dilekçe verir, bitti. Yurt dışında nasıl açılır? Avukatın bir dilekçe verir, bitti. Mahkeme harcı olarak 200 lira değil de 5000 lira öder o başka mesele.

Fitness hocası diyorsun, geçimi için önemli araçtır, peşini bırakmaz, o zaman görürsün.

Bu biraz fazlasiyla korkutucu oldu :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
7
2,054
35
Osmaniye 80

Bizim kung fucu ustaya danistim (google)
Bir avukat ablamiz yazmis.

Global davalarda ülke hangisi ise o ülkenin konuya uzman avukat bulma hassasiyeti disinda baska sıkıntı yokmuş (yannis ata oynadin sözüne dikkat) birde vekalet gondermen gerekmis.
Zaten uluslar arasi vekalet gönderimi öyle 1 2 gün sürmez emlakciyim bilirim 4 5 günü alir :) tabi bide işin maddi boyutu var
Sen burda ayni davayi 5 bin öderken orda 25.000 olarak ödemen gerek işin bide hukuksal kanun yasa boyutu var bizimkini biliyoz ciddi hassasiyet var ama komsunun yasalari da aynimidir bilmem.
Kisa ve öz

TRamazan

Katılımcı Üye
19 Eyl 2015
877
0
Bizim kung fucu ustaya danistim (google)
Bir avukat ablamiz yazmis.

Global davalarda ülke hangisi ise o ülkenin konuya uzman avukat bulma hassasiyeti disinda baska sıkıntı yokmuş (yannis ata oynadin sözüne dikkat) birde vekalet gondermen gerekmis.
Zaten uluslar arasi vekalet gönderimi öyle 1 2 gün sürmez emlakciyim bilirim 4 5 günü alir :) tabi bide işin maddi boyutu var
Sen burda ayni davayi 5 bin öderken orda 25.000 olarak ödemen gerek işin bide hukuksal kanun yasa boyutu var bizimkini biliyoz ciddi hassasiyet var ama komsunun yasalari da aynimidir bilmem.
Kisa ve öz

Umarım oyle birşey olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.