instagram icin baska kolay yontem

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
salam dostlar

ben bu islemleri kali linux uzerinden gerceklesdirdim
ne yapdim ?

burda videonu cekme amacim sadece mantiknizi kavrayasaniz deye cekdim

ilk once ana ekrana kecid yapdim mkdir ile ana ekranda 1 tane dosya yaratdim siz maousenin sag tusuna tiklayip yeni klasor deye bilersiniz sonra ise kopylamak isdediyim sitenin ismini yaratdiqim dosyaya girip orda terminali acip wget -mv komutu ve sitenin adresini yapisdirdim

ve sitenin tum dosyalari klasore indi herseyi ve ordan indeksi alip kendi localdaki xampp eklentisi olan wordpresse upload ettim ve gorulduyu gibi sornsuz calisti videonun sonunda ip mi yazdim sonuna wordpress yazmaqimi unuttum siz yazin '

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=G3vsF3W_G6s"]https://www.youtube.com/watch?v=G3vsF3W_G6s[/ame]

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan

cox sagol

Teşekkürler Mantıklı.

cox sagol

İndi saytda ne qeder user varsa hamısınnan özüne takipçi ata bilirsen?
vallasen hic anlamamisin gel yeniden yazm

demeli bele bax dostum bu yontemle 1 saat skript axtarmaqa deymez ve cox sade yoldur onu unutmaki instagram ile giris yap yernin balantisini indeksde beef in zeherli php si ile deyisdirsen gune 3 4 bilgisayar ele kecrersen onuda cekerem video kimi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.