İnstagram Kullanıcı Bilgisi Bulma

23 Haz 2022
119
70
İstanbul

Merhaba sevgili türkhackteam sakinleri, bu konumda size python ile yazılmış instagram kullanıcıları hakkında bilgi veren bir programı paylaşacağım.
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra instagram'a girerek session id bilgisini çekiyor ve kişi hakkında bilgi çekiyor.

c8tbepv.png

Github linki: GitHub - cbe2d8ba9c25fa42/instagram-bilgi-toplayici

Son düzenleme:

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,091
340

Merhaba sevgili türkhackteam sakinleri, bu konumda size python ile yazılmış instagram kullanıcıları hakkında bilgi veren bir programı paylaşacağım.
Programı kullanabilmeniz için ilk önce sessionid bilgisini almanız gerekiyor. Resimde gördüğünüz yerden kopyalayın ve gerekli yere yapıştırın.

hau3b44.png

glalrfk.png

Github linki: GitHub - cbe2d8ba9c25fa42/instagram-bilgi-toplayici
emeğine sağlık deneyip yazan arkadaşları bekliyoruz

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,481
1,640
Resimde gördüğümüz yerdeki veriyi kopyalamak bir kullanıcı için çok meşakkatli değil mi ?

Bence bir tool/program yazılırken son kullanıcı düşünülerek yazılmalı. Ben denemek istiyorum ama böyle bir meziyete katlanmayı şahsen düşünemedim.

Ama eline sağlık sonuçta ortaya bir ürün çıkmış.

23 Haz 2022
119
70
İstanbul
Resimde gördüğümüz yerdeki veriyi kopyalamak bir kullanıcı için çok meşakkatli değil mi ?

Bence bir tool/program yazılırken son kullanıcı düşünülerek yazılmalı. Ben denemek istiyorum ama böyle bir meziyete katlanmayı şahsen düşünemedim.

Ama eline sağlık sonuçta ortaya bir ürün çıkmış.
Yorumunuz için teşekkür ederim, söylediğinizi yaptım.

21 Tem 2020
64
18
Şifresini bilmediğimiz bir kişinin hakkında nasıl bilgi toplayabileceğiz mesela ki zaten bu bilgiler Instagram da da görünüyor zaten takipçi sayısı falan öyle değil mi bir tek mail ıd ve telefon bilgisi ek olarak var ama oda şifresini bilmiyorsak nasıl olucak

23 Haz 2022
119
70
İstanbul
Şifresini bilmediğimiz bir kişinin hakkında nasıl bilgi toplayabileceğiz mesela ki zaten bu bilgiler Instagram da da görünüyor zaten takipçi sayısı falan öyle değil mi bir tek mail ıd ve telefon bilgisi ek olarak var ama oda şifresini bilmiyorsak nasıl olucak
kendi kullanıcı adını ve şifreni girmen gerekiyor. böylece sessionid bilgini çekip sıkıntı çıkarmadan bilgileri alıyor. dediğin gibi o bilgiler instagram da görünen bilgiler.
görebileceğin bilgiler haricinde telefon numarasının son 2 hanesini gösteriyor ve mailin hangi domaine ait olduğunu gösteriyor. örnek kullanım şekli; kişinin numarasını biliyorsun ama hangi hesabın onun olduğunu bilmiyorsun bu program ile son 2 hanesine bakarak bulabilirsin.

kendi kullanıcı adını ve şifreni girmen gerekiyor. böylece sessionid bilgini çekip sıkıntı çıkarmadan bilgileri alıyor. dediğin gibi o bilgiler instagram da görünen bilgiler.
görebileceğin bilgiler haricinde telefon numarasının son 2 hanesini gösteriyor ve mailin hangi domaine ait olduğunu gösteriyor. örnek kullanım şekli; kişinin numarasını biliyorsun ama hangi hesabın onun olduğunu bilmiyorsun bu program ile son 2 hanesine bakarak bulabilirsin.
hocam numarayı tam göstereni yok mudur ya bunun :D

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690
İşte zaten önemli olan gizli bilgilere erişebilmek, diğer bilgileri herkes biliyor (takipçi sayısı, kaç post paylaşmış vb.) o nedenle tool tam oturmamış gibi mesela hesap kaç yılında kurulmuş, maili ve telefonu direk gösterirse işte o zaman olur.

23 Haz 2022
119
70
İstanbul
İşte zaten önemli olan gizli bilgilere erişebilmek, diğer bilgileri herkes biliyor (takipçi sayısı, kaç post paylaşmış vb.) o nedenle tool tam oturmamış gibi mesela hesap kaç yılında kurulmuş, maili ve telefonu direk gösterirse işte o zaman olur.
uğraştığım programı bitirdikten sonra geliştireceğim.
bu arada site hacklerken hangi araçları kullanıyorsunuz?

ankamurat

Katılımcı Üye
24 Eyl 2022
453
186
┌─(root@ankamurat)
kanka onu da öğrenebilirsin hesaba gir şifremi unuttum yaz domain veya son iki hanesini instagram gösteriyor bunun tam gösterilen toolarını bulmak lazım

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,100
1,040
1283
Sadece instagramdan bu bilgilere ulaşılabileceğini sanmıyorum. Bunun yerine OSINT Framework üzerinden eldeki bilgiler ile bir araştırma yapmak daha doğru olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.