Instagram kullanılmayan hesap kapatma ?

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
15 takipçisi olan boş bir hesap var açılmış o şekilde bırakılmış kullanıcı adı bana lazım nasıl kapatırım?

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
O zaman maalesef başka bir kullanıcının şifresini kırıp hesaba erişim sağlıyamazsınız fakat kapatmak istediğinize göre çevrenizdeki insanlara haber verebilirsiniz ve spam attırarak kapatabilirsiniz.
iyi günler iyi forumlar dilerim.
Vpn deneyerek 6 7 hesap kullandım değerlendirmede şikayetler

Bahadır-Şad

Katılımcı Üye
23 Tem 2021
951
881
SaMuRai
Merhaba değerli üye,

Bununla ilgili farklı farklı metotlar ve yöntemler bulunmaktadır.

Gerek form doldurma olsun gerek spam olsun gerek şikayet olsun gerek form doldurma olsun farklı farklı yöntemler var. Kapatmak istediğiniz İnstagram hesabına göre kullanacağınız yöntemler değişiklik gösterebilir.

İnstagram hesabı kapatmak için emin olun kesin çalışan tek bir yöntem yoktur. Kimisinde çalışan kimisinde çalışmayan yöntemler vardır. Bu yüzden hesabı kapatana kadar birçok yöntemi denemenizi ve araştırmanızı tavsiye ederim.

Forumda bunlarla alakalı işinize yarayabilecek birçok konu bulunmaktadır. Size yardımcı olabilecek konuların linklerini aşağıya bırakıyorum. Kolay gelsin.

İyi forumlar

55utd55

Uzman üye
14 May 2016
1,540
4
Ram
15 takipçisi olan boş bir hesap var açılmış o şekilde bırakılmış kullanıcı adı bana lazım nasıl kapatırım?
Bir kişi de dememiş ki hesap kapansa da kullanıcı adını alamazsın diye... Hesabı kapatırsın yöntemler mevcut fakat kapanan hesabın kullanıcı adını üzerine alamazsın. O kullanıcı adı da kapanmış olacak ve boşa düşmeyecektir.

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
134
12
Tamam kapat al o zaman, hatta senin yerine ben de kapatayım, alabiliyorsan al, alan arkadaşlar ticari marka bildirimi ile alıyorlar, hesabı kapatarak başka işlem yapmadan kullanıcı adını boşa düşüremezsin.
Hesap teliften kapandı adam kullanıcı adını geri aldı ticari marka formu olmadan

55utd55

Uzman üye
14 May 2016
1,540
4
Ram
Hesap teliften kapandı adam kullanıcı adını geri aldı ticari marka formu olmadan
Dostum foruma soruyorsun, kendi soruna kendin cevap veriyorsun. Kapat dene sonucu göreceksin. 5-6 yıldır Instagram sanalındayım, yok öyle bir dünya maalesef, keşke olsaydı ama olmuyor o şekilde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.