İnstagram mail adresi bulma

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
308
52
İnstagram da başka bir hesabın mail adresini nasıl bulabilirim şifremi unuttum tarzı yollar denedim ama bana sadece telefon numarasının son iki hanesini verdi son iki hanesi pek bi işime yaramaz mail adresini nasıl bulabilirim peki ?

'PANDA

Uzman üye
20 Ocak 2019
1,094
555
Ngrok kullanabilirsin ama baya eskidi bana göre. Çok etki edeceğini sanmıyorum tamamen senin karşı tarafı etkilemen ile olacak iş.

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
308
52
Ngrok kullanabilirsin ama baya eskidi bana göre. Çok etki edeceğini sanmıyorum tamamen senin karşı tarafı etkilemen ile olacak iş.
tamamdır hocam teşekkürler

hocam yaptığım kurgu işe yaramadı başka bi yönteminiz var mı

Sokrat_ART

Üye
30 Kas 2021
227
204
Antalya
Sosyal mühendislik harici hiç bir yönteminiz yok mecburen strateji geliştirip tek seferde saldırmanız gerekir sosyal mühendislikte ilk hakkını kaybettiysen sonraki taktiğin aşırı stratejik olmalı ki karşı taraf durumu algılasın ve inansın. NGROK şu anki en trend yöntem ama domain kısmında illaki dikkat çekiyor.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra
Merhaba aslında bu da sosyal mühendisliğe çıkıcaktır ama daha kolay ve daha az uğraşırsınız çok önceden denediğimde işime yaramıştı belki sizin de işinize yarar
Kişi hakkında, memleketleri ve doğum yılı gibi daha fazla şey biliyorsanız, bu diğer parametreleri aramaya eklemeyi deneyebilirsiniz: "Sally Holmes" VE "Brooklyn" VE "1992".

Bu işlem başarılı olursa, ancak çok fazla sonuç varsa, bunun gibi popüler e-posta hizmetlerine karşılık gelen bir veya daha fazla etki alanını bile ekleyebilirsiniz: "gmail.com" VEYA "yahoo.com" VEYA "outlook.com".
HUNTER belki işine yarayabilir biraz araştırman gerekicek

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
308
52
Merhaba aslında bu da sosyal mühendisliğe çıkıcaktır ama daha kolay ve daha az uğraşırsınız çok önceden denediğimde işime yaramıştı belki sizin de işinize yarar

HUNTER belki işine yarayabilir biraz araştırman gerekicek
teşekkürler ama o yöntemi biliyorum ve denedim mail adresi yerine tel no verdi bana

bu tarz siteler çok fazla var zaten ama aradığım bu değil bu kullanıcı adından başka sitelerde olan profilleri gösteriyor

tamamdır hocam teşekkürler

MPT-76

Uzman üye
31 Mar 2022
1,410
890
Millî İstihbarat Teşkilatı
Merhaba, şimdi öncelikle bu kim tanıyor musun? Yoksa tanımıyor musun?

Eğer tanıyorsan ilgilendiği şeyleri biliyorsundur bilmiyorsan öğrenmelisin.
Şimdi mailini öğrenmek istediğin kişi neyle ilgileniyor örnek verelim; Valorant oynuyor ve çok seviyor.

Önce karşındakini iyi tanımalısın ki hamle yapabilesin o yüzden ilk önce kişi neyle ilgileniyor neler yapıyor bunlar hakkında bilgiler edin bu 1 haftada sürebilir. Sana bağlı bir şey bu bir arkadaşlık bağı kur önce farklı hesaptan.

Bir kaç bilgi edindin diyelim şimdi yapman gereken şudur hemen kafamdan bir seneryo oluşturacağım.
Önceden bir hesap açıcaksın takipçi basabilirsin örnek Valorant hakkında bir sayfa ufak bir mail paylaşımı ucuz bir hesap satışı ve benzeri her şey olabilir. Örnek satış yaparken mail alabilirsin.

Bu arkadaşla konusursun böyle samimi olduğun zaman boşluğuna geldi zaman "Kanka hesap nasıl bi yerden ucuza aldım" falan filan. X hesabından aldım çok iyi dersin kafasını karıştırırsın buralar sana bağlıdır. Eğer satın almak isterse Mail adresini ordan alırsın ama satış hesabını aktif tutmalısın inansın.

Ufak bir öneri bunları sen kişinin zaafına göre geliştirebilir ve değiştirebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.