Windows İnstagram mesajlarını okuma

12 Ağu 2022
4
1
Bilgisayardan 2 kişinin arasında geçen mesajları okumak istiyorum hesabını çalmak istemiyorum yani çalındığından hiç haberi olmasın ama ben mesajları okuyabiliyim bu nasıl olucak yardım edebilecen var mı en kolay dille anlatırsanız sevinirim
bu konularda hiç bir şey bilmiyorum 3 yaşındaki çocuğa anlatır gibi anlatır mısınız

Son düzenleme:

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,795
10
1,996
Gereken Yerde
Merhabalar,
Hedef kişinin cihazına 10dk kadarlık bir fiziksel erişim ile spyware tarzı zararlı yazılım yüklerseniz. Bu tarz bilgileri elde etmeniz mümkündür. Belki mesaj geçmişini göremezsiniz fakat zararlı yazılım cihaza yüklendiğinden itibaren gelen giden tüm mesajları görüntüleyebilirsiniz. İnternette araştırarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

12 Ağu 2022
4
1
Merhabalar,
Hedef kişinin cihazına 10dk kadarlık bir fiziksel erişim ile spyware tarzı zararlı yazılım yüklerseniz. Bu tarz bilgileri elde etmeniz mümkündür. Belki mesaj geçmişini göremezsiniz fakat zararlı yazılım cihaza yüklendiğinden itibaren gelen giden tüm mesajları görüntüleyebilirsiniz. İnternette araştırarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
telefonuna bir şey olsun istemiyorum sadece instagram mesajlarını görsem yeter bunun başka bir yolu yok mu

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,795
10
1,996
Gereken Yerde
telefonuna bir şey olsun istemiyorum sadece instagram mesajlarını görsem yeter bunun başka bir yolu yok mu
Aslında telefonuna bir şey yapmayacaksınız. Sadece bir yazılım indireceksiniz ve o yazılım arka planda çalışarak size gerekli bilgileri aktaracak. Diğer yöntemlerde yüksek ihtimal anlaşılırsınız veya yöntem işe yaramaz. Dediğim gibi en iyi yöntem spyware tarzı zararlı yazılım üzerinden ilerlemek.

12 Ağu 2022
4
1
Aslında telefonuna bir şey yapmayacaksınız. Sadece bir yazılım indireceksiniz ve o yazılım arka planda çalışarak size gerekli bilgileri aktaracak. Diğer yöntemlerde yüksek ihtimal anlaşılırsınız veya yöntem işe yaramaz. Dediğim gibi en iyi yöntem spyware tarzı zararlı yazılım üzerinden ilerlemek.
nasıl yapacağımı anlatırmısınız yada bir video vs atar mısınız bu konularda hiç bilgim yok çok öğrenmek istiyorum

Safak-Bey

Uzman üye
9 Ara 2021
1,795
10
1,996
Gereken Yerde
nasıl yapacağımı anlatırmısınız yada bir video vs atar mısınız bu konularda hiç bilgim yok çok öğrenmek istiyorum
Başlangıç olarak şu videoyu verebilirim
Tabi bu görsel arayüz olmadan terminal ekranında verileri elde etmeye çalıştığınız bir yöntem. Ayrıca burdan oluşturduğunuz bir zararlı yazılımı dinlemek için port vs açmanız gerekmekte. Bu şekilde sızarsanız sosyal medyalara erişim sağlayamazsınız. Sosyal medyalara erişim sağlamak için internette ücretli satılan ve kontrol paneli olan programlar var. En basitinden "mspy" bakabilirisiniz. Araştırarak daha bir sürü program bulabilirsiniz. Bu tarz uygulamalar internette direk spyware ya da zararlı yazılım olarak geçmez "ebeveynler için telefon takip programı" tarzı geçer.

12 Ağu 2022
4
1
Başlangıç olarak şu videoyu verebilirim
Tabi bu görsel arayüz olmadan terminal ekranında verileri elde etmeye çalıştığınız bir yöntem. Ayrıca burdan oluşturduğunuz bir zararlı yazılımı dinlemek için port vs açmanız gerekmekte. Bu şekilde sızarsanız sosyal medyalara erişim sağlayamazsınız. Sosyal medyalara erişim sağlamak için internette ücretli satılan ve kontrol paneli olan programlar var. En basitinden "mspy" bakabilirisiniz. Araştırarak daha bir sürü program bulabilirsiniz. Bu tarz uygulamalar internette direk spyware ya da zararlı yazılım olarak geçmez "ebeveynler için telefon takip programı" tarzı geçer.
peki galeriye ulaşabilir miyiz direk telefona sızınca birşeye para vermeden yani
birde windos 10 işletim sistemiyle olmuyor mu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.