Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
guvenlik-sebebiyle-sifreni-yeniledik.jpg

Filtreli filtresiz milyonlarca fotoğraf ve videonun yer aldığı Instagram, sıklıkla kullandığımız sosyal ağ uygulamaları arasında. Mobil ve web platformunda kullanılabilir olan ve sürekli olarak geliştirilerek yeni özelliklerin eklendiği platformda kişilerin paylaştığı fotoğraflar kadar profil fotoğrafları da ilgi çekici olabiliyor. Bu noktada kişinin profil fotoğrafını büyütmek için yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyoruz.

Popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da bazen takip ettiğimiz kişilerin fotoğraflarının haricinde profil fotoğraflarına detaylıca bakma ihtiyacı duyabiliyoruz. Instagram her sosyal ağ gibi profil resmi olarak yüklenen fotoğrafı kendi standartlarına uygun haline getirdiğinden detaylı bakmamız - resmi yollardan - mümkün olmuyor. Resmi yollardan dedim; zira web sürümde birkaç düzenleme ile istenilen kişinin profil resmini büyütmek mümkün. Nasıl mı?

Bu işlemi Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Instagram Big Profile Photo uygulaması yardımıyla zahmetsizce yapabileceğiniz gibi aşağıda anlattığımız yöntem yardımıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.tamindir.com/insta-big-profile-photo/android/

xXproX

Katılımcı Üye
16 May 2016
485
0
Onun yerine oginsta diye bir uygulama var oldukça güzel kullanışlı resme basılı tutunca büyütüyor kullanmanızı tavsiye ederim güzel bir uygulama.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.