İnstagram Script 2020 Güncel Tema - (Apili PP Çeken) Raizy

Raizy Turks

Yeni üye
19 Eyl 2019
11
1
40.7143
Öncelikle selamun aleyküm saygı değer forum üyeleri Ben Raizy bu konumuzda sizlere bilindiğin dışında olan bir mavi tik phising scripti göstereceğim script tamamiyle benim tarafımdan yazılmıştır.

SCRİPT ÖZELLİKLERİ:​

-PROFİL RESMİ ÇEKER​
-YENİ TEMA​

SCRİPTTEN GÖRSELLER:​

plfJZv.jpg

vhAGDH.jpg

SCRİPTİ THT ÜYELERİNE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SAĞLIYORUM SCRİPTİN PAYLAŞILMASI YASAKTIR, SCRİPTİMİ BAŞKASINDAN ALMAYIN ŞHELL KOYUP VERİYORLAR BUYRUN VİRUS TOTAL VE İNDİRME LİNKİ İLE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SAĞLIYORUM.​

TIKLA İNDİR
VİRUS TOTAL TIKLA

TARAFIMA AİT VİDEO​
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=VFiTdI867EE[/ame]

Mek04

Yeni üye
18 May 2019
42
0
Öncelikle selamun aleyküm saygı değer forum üyeleri Ben Raizy bu konumuzda sizlere bilindiğin dışında olan bir mavi tik phising scripti göstereceğim script tamamiyle benim tarafımdan yazılmıştır.

SCRİPT ÖZELLİKLERİ:​

-PROFİL RESMİ ÇEKER​

-YENİ TEMA​

SCRİPTTEN GÖRSELLER:​

plfJZv.jpg

vhAGDH.jpg

SCRİPTİ THT ÜYELERİNE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SAĞLIYORUM SCRİPTİN PAYLAŞILMASI YASAKTIR, SCRİPTİMİ BAŞKASINDAN ALMAYIN ŞHELL KOYUP VERİYORLAR BUYRUN VİRUS TOTAL VE İNDİRME LİNKİ İLE ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE SAĞLIYORUM.​

TIKLA İNDİR
VİRUS TOTAL TIKLA

TARAFIMA AİT VİDEO​

https://www.youtube.com/watch?v=VFiTdI867EE

sc de hesap kısmına ilermeyor ve mail kısmıda yok konu çöp

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
48
SIFIR6
Dostum profil bilgilerini çektiğin yöntem çalışmayabilir! Instagram güncelleme üzerine güncelleme getirdiği için artık hesapları giriş yapmadan göremiyoruz kontrol etmedim ama çalışmıyordur büyük ihtimal başka yöntem ile güncelle. İstersen api var elimde key verebilirim.

Raizy Turks

Yeni üye
19 Eyl 2019
11
1
40.7143
Dostum profil bilgilerini çektiğin yöntem çalışmayabilir! Instagram güncelleme üzerine güncelleme getirdiği için artık hesapları giriş yapmadan göremiyoruz kontrol etmedim ama çalışmıyordur büyük ihtimal başka yöntem ile güncelle. İstersen api var elimde key verebilirim.

Yok api den yana sıkıntı yok script sorunsuz çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.