İnstagram Silinen Mesajları Görme!

BYdoktor.

Yeni üye
10 Ara 2021
29
9
- Öncelikle instagram hesabınıza masaüstünden giriş yapınız
- Login • Instagram bu bağlantıya giriniz
- Veri indirme adı altında > indirme talep et diyiniz
Daha sonra 24 saat içerisinde mailinize indirme bağlantısı gelecek oradan geçmiş olan tüm verilerinizi (mesajlarınızı) görebilirsiniz

Düzenleme ( eski mesajları göstermiyormuş storyleri vs gösteriyormuş)

BYdoktor Keyifli Forumlar Diler...

Son düzenleme:

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Selamlar bu konu hakkında eski bir konum mevcut. Fakat altına gelen yorumlarda ve yaptığımda eski mesajlar yerine eski veriler geliyor (Story geçmişi , beğenmeler , yorumlar , eski profil fotoğrafları vs.) ve bu işlemi yaparken ayrıyeten şifre istiyor. Eski mesajları görebildiğimizden emin misiniz ?

BYdoktor.

Yeni üye
10 Ara 2021
29
9
Selamlar bu konu hakkında eski bir konum mevcut. Fakat altına gelen yorumlarda ve yaptığımda eski mesajlar yerine eski veriler geliyor (Story geçmişi , beğenmeler , yorumlar , eski profil fotoğrafları vs.) ve bu işlemi yaparken ayrıyeten şifre istiyor. Eski mesajları görebildiğimizden emin misiniz ?
benim bildiğim eski mesajlar geliyor ama sizin dediğiniz olabilir teşekkürler bilgilendirdiğiniz için

mehtun46

Yeni üye
10 Ara 2022
4
0
bu konu hakında bana yardımcı ola bılırmısınız bende sılının mesakları gormek ıstıyorum ama ınstgramda verı ındırme yok bende ve son 4 gunluk verileri göre biliyosun bulan varsa banada yardımcı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.