/ [İnstagram] Takipçi Bugu! ~ #Hilesiz. ~ /'Leopic / Stajyer /

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere instagramda bugün keşfettigim bir bugu anlatıcağım.'GonzaLes İle yapmıştık pek inanmadım.Fakat gerçektende işe yarıyor.Hesabınız yüksek takipçili ise olmuyor. Az gelir. Bu bug gizli hesap açıp-kapatınca oluşan bir takipçi bugudur.

Kod:
1.304 Takipçili Hesaptan denedim > 42 Takipçi geldi.
Kod:
2.700 Takipçili Hesaptan denedim > 102 Takipçi geldi.
Kod:
1.100 Takipçili Hesaptan Denedim > 88 Takipçi Geldi.

Tarafımda denenmiştir.Fakat yüksek takipçili (100k üstü) hesabımda denedigim zaman 4-5 takipçi geldi.Yüksek takipçili hesapta oluşmuyor diye düşünüyorum. 10k altı takipçli hesaplarınızdan deneyin.

Kod:
Bug;

İnstagram uygulamasından ayarlara girin.

Ayarlardan "Gizli Hesap" Açıp kapatma butonunu görüyorsunuz. Misal gizli hesap değil gizli hesaba sokuyoruz. Bekliyoruz 10-15 saniye. sonra gizli hesaptan çıkarıyoruz. 4 defa 20 saniye aralıklarla bunu deniyoruz. Ve takipçileriniz gelmeye başlıyor. Sık sık denemeyin.

Dediğim gibi 3 tane hesaptan denedim takipçi geldi.

Kolay gelsin :)

IMP4L4

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,356
2
Neden bilmiyorum ama

İlk deneme de 205 takipçi geldi

Çok yararlı hocam :)

Çok teşekkürler :)

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
8
Bu konuyu görmeden önce ben yaptım hatta sana mesaj atacaktım insatgram buga girdi aga diye :)B]

KemalAli77

Uzman üye
12 Eki 2015
1,214
5
'⭐'&#
Merhaba Arkadaşlar. Bugün sizlere instagramda bugün keşfettigim bir bugu anlatıcağım.'GonzaLes İle yapmıştık pek inanmadım.Fakat gerçektende işe yarıyor.Hesabınız yüksek takipçili ise olmuyor. Az gelir. Bu bug gizli hesap açıp-kapatınca oluşan bir takipçi bugudur.

Kod:
1.304 Takipçili Hesaptan denedim > 42 Takipçi geldi.
Kod:
2.700 Takipçili Hesaptan denedim > 102 Takipçi geldi.
Kod:
1.100 Takipçili Hesaptan Denedim > 88 Takipçi Geldi.

Tarafımda denenmiştir.Fakat yüksek takipçili (100k üstü) hesabımda denedigim zaman 4-5 takipçi geldi.Yüksek takipçili hesapta oluşmuyor diye düşünüyorum. 10k altı takipçli hesaplarınızdan deneyin.

Kod:
Bug;

İnstagram uygulamasından ayarlara girin.

Ayarlardan "Gizli Hesap" Açıp kapatma butonunu görüyorsunuz. Misal gizli hesap değil gizli hesaba sokuyoruz. Bekliyoruz 10-15 saniye. sonra gizli hesaptan çıkarıyoruz. 4 defa 20 saniye aralıklarla bunu deniyoruz. Ve takipçileriniz gelmeye başlıyor. Sık sık denemeyin.

Dediğim gibi 3 tane hesaptan denedim takipçi geldi.

Kolay gelsin :)

Dostum bu bug nerdeyse 2 3 kere paylasildi az arastirma yapalim lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.