İnstagram ve Facebook Hacklemek v2 | Ultra Dev

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
Youtubeye attım link atmak yasakmı videoyu atayım buraya ?

motomert219

Yeni üye
15 Eyl 2018
9
1
tamam da şifreyi zaten kendimiz yazıyoruz sonra yazılanlardan birini gosteriyo ben hiçbişey anlamadım amaç ne hocam cok ozur diliyorum

kzlsn

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
932
0
tamam da şifreyi zaten kendimiz yazıyoruz sonra yazılanlardan birini gosteriyo ben hiçbişey anlamadım amaç ne hocam cok ozur diliyorum
Buna Brute Force Deniyor , Yani inandırıcılık artsın diye eklemiştim. Bu proğram ile oluşturduğunuz trojan , keylog veya ratı karşı tarafa atarak hackleyebilirsiniz.
Sağolun
Konuyu biraz açıklarmısın ?
Hangi konu ?

Son düzenleme:

Quey87

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
415
10
Texas
Yaw su konuyu hortlatmayin. Surekli seviniyorum konuya girincede bu taktigi bildigim icin uzuluyorum yazik degil mi bana yia ;(

arifefess1

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
452
4
Mars
Txt ye kendi şifremi koyup kendi hesabımda deneme yaptım doğru şifre varken yanlış şifre veriyor aga??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.