İnstagram Yeni İçerikler

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Arkadaşlar bilenler bilir sosyal medya üzerinde birçok konu açtım ve herkese yardımcı olmaya çalıştım fakat aklıma artık yeni içerikler gelmiyor bu yüzden içerik önerisi istiyorum sizden lütfen bana biraz akıl verin şimdiden teşekkür ederim. bu arada diğer konularımı okuyarak birçok sorunu halledebilirsiniz yapamadıklarınızı da bana söyleyin onun hakkında daha detaylı konular açmaya çalışırım.

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Doğrulama Vpn haricinde nasıl geçilir , Naptımsa vpn işe yaramadı

Doğrulama geçilemiyor son güncellemeden sonra ben 200-300k suudi hesapları çaldım siber savaş ilan edildiği sıralarda ama doğrulamaya düştükleri için saldım hepsini. Kusura bakma bu konuda yardımcı olamayacağım.

erenn2134

Üye
13 Nis 2013
66
0
Hesap instagramın eski hesaplarından ilk 10bin olması lazım ondan dolayı hesabı istiyordum doğrulama düşüyor

Cod3r TTX

Uzman üye
13 Eki 2015
1,751
0
Dark-Net
Öncelikle şunu söylemeliyimki Hostinger artık paralı oldu beleş üyelik yok dot.tk dan bağlıyabiliyorsunuz artık ki ben hiç uraşamam böyle şeylerle onuda geçelim facebook instagram artık güvenliği çok arttırdı kimliğimi onaylıyorum hesap açılıyor hop 5 dakika sonra cep telefonu kilidi geliyor onaylıyorum hop 5 dakika sonra yüzünüzün gözüktüğü bir resim atın diye kitliyorlar yai artık eski kullanıcılarıda yok bokunda boğul Mark.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.