Çözüldü İnstagram'da iki faktörlü kimlik doğrulamasını, cihaz değiştirdiğim için geçemiyorum. Nasıl geçebilirim?

blackhatt

Yeni üye
8 Nis 2022
9
1
Telefon değiştirdiğim için instagram iki faktörlü kimlik doğrulaması diğer cihazda açık kaldı. Ve veriler silindi. Şifremi biliyorum ama benden iki adımlı doğrulama için kod istiyor. Kırmak mümkün müdür? Nasıl yapabilirim?

Çözüm
Telefon değiştirdiğim için instagram iki faktörlü kimlik doğrulaması diğer cihazda açık kaldı. Ve veriler silindi. Şifremi biliyorum ama benden iki adımlı doğrulama için kod istiyor. Kırmak mümkün müdür? Nasıl yapabilirim?
Merhabalar,
İnstagram destek maillerine yaşadığınız sorunu anlatan Türkçe / İngilizce metinler yazabilirsiniz. Sizi ilk önce doğrulamak isteyeceklerdir sonrasında ise kurtarma işlemleri ile hesabınıza geri erişim sağlayabilirsiniz.

* help@instagram.com
* complaint@instagram.com

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
22
1,180
JİGK
Merhabalar,
İnstagram destek maillerine yaşadığınız sorunu anlatan Türkçe / İngilizce metinler yazabilirsiniz. Sizi ilk önce doğrulamak isteyeceklerdir sonrasında ise kurtarma işlemleri ile hesabınıza geri erişim sağlayabilirsiniz.

* help@instagram.com

Çözüm

blackhatt

Yeni üye
8 Nis 2022
9
1
Merhabalar,

* help@instagram.com
Teşekkür ederim problemim çözüldü.

Andreafox

Yeni üye
28 Kas 2021
9
1
bende aynı sorunu yaşıyorum hesabım çalındı içindeki resimlerim vs herşey silinmiş instagrama defalarca mail attım cevap bile vermediler authenticator programını başka telefona aktaramadım yedek kodlarım da sattığım telefonda gitti defalarca istedim ama cevap vermiyorlar 4 aydır hesabıma giremiyorum nasıl aşarım bu iki faktörlü doğrulama kodunu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.