Instagram'daki Arama Kısmında Adı Olan Kimseye İstek Atamıyorum

TrojenTR

Yeni üye
9 Nis 2016
4
0
Arkadaşlar merhaba. Instagram uygulamasında kısa süre önce bir kısıtlama yedim ve bu yüzden diğer hesaplara istek atamadım. Bu sorun ortadan kalktı fakat şu şekilde kalktı, Instagram'da keşfette bir yorum atan gizli hesaba istek atabiliyorum fakat arama kısmından adını ekleyip yazdığım kimseye istek atamıyorum, "Topluluğumuzu koruduğumuz için sınırlama getirdik" cinsinden bir mesaj ile karşılaşıyorum. Diğer hesaplara istek atabildiğim için spesifik olarak takip engelim de yok görünüyor sanırım Instagram ekibi ile de iletişime geçemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

fayrtek

Uzman üye
9 Nis 2021
1,173
386
23
İnternetin Derinliklerinde...
Arkadaşlar merhaba. Instagram uygulamasında kısa süre önce bir kısıtlama yedim ve bu yüzden diğer hesaplara istek atamadım. Bu sorun ortadan kalktı fakat şu şekilde kalktı, Instagram'da keşfette bir yorum atan gizli hesaba istek atabiliyorum fakat arama kısmından adını ekleyip yazdığım kimseye istek atamıyorum, "Topluluğumuzu koruduğumuz için sınırlama getirdik" cinsinden bir mesaj ile karşılaşıyorum. Diğer hesaplara istek atabildiğim için spesifik olarak takip engelim de yok görünüyor sanırım Instagram ekibi ile de iletişime geçemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
İnstagramı silip yeniden yükle bi

Crackmeci

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
316
175
Web
Öncelikle sorunun uygulamada mı yoksa hesapta mı olduğunu anlamak için web üzerinden instagrama giriş yaparak istek atmayı deneyin eğer bu şekilde yaptığınız zaman istek atarken bir sorun olmuyorsa sorun uygulamadadır eğer sorun oluyorsa sorunun hesapla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Artık bunu tespit ettiğimize göre öncelikle uygulamanın veri ve önbelleğini temizlemeyi deneyin eğer hala aynı sorunla karşı karşıyaysanız size önerim modlu bir instagram indirmeniz olacaktır eğer sorun hesapta değilse büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir. Eğer sorun hesaptaysa birkaç gün bekleyip destek ekibiyle tekrar bağlantıya geçmek yararınıza olabilir ancak sorunun hesapla ilgili olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:

TrojenTR

Yeni üye
9 Nis 2016
4
0
Öncelikle sorunun uygulamada mı yoksa hesapta mı olduğunu anlamak için web üzerinden instagrama giriş yaparak istek atmayı deneyin eğer bu şekilde yaptığınız zaman istek atarken bir sorun olmuyorsa sorun uygulamadadır eğer sorun oluyorsa sorunun hesapla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Artık bunu tespit ettiğimize göre öncelikle uygulamanın veri ve önbelleğini temizlemeyi deneyin eğer hala aynı sorunla karşı karşıyaysanız size önerim modlu bir instagram indirmeniz olacaktır eğer sorun hesapta değilse büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir. Eğer sorun hesaptaysa birkaç gün bekleyip destek ekibiyle tekrar bağlantıya geçmek yararınıza olabilir ancak sorunun hesapla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Modlu Instagram da yükleyip denedim ama hiçbir şekilde hiçbir çözüm fayda etmedi. Instagram yetkililerine "Sorun Bildir" kısmından ulaşmayı denediğimde hiçbir geri dönüş alamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.