instaweb instagram panel scripti?

PARVET

Üye
2 Ocak 2016
57
0
arkadaşlar instaweb instagram panel scriptini kurdum 3.5.1 sürümü 3 tane örnek olsun diye user ekledim

1) cookies yükle diyorum cookiesler yükleniyor ama hiçbişey olmuyor sonra yeşil bar doluyor sırada x sayıda bekleyen cookies var falan yazmıyor yani çalışmıyor nasıl çözeriz

2)3 tane user : pass şeklinde kllanıcı ekledim denemek için kendi hesabıma takipçi yollayayım dedim gönderimi başlat diyorum fakat olmuyor gönderim başlatıldı diyor ne takipçi geliyor ne de işlem tamamlanıyor öylece dönüp duruyor yardım edermisniiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=H2VfiG7IvXA&t=51s[/ame]

2.sorununda gelirisek bayi kullanarak dene dostum bayi al ordan gönder dene oda olmazsa panele sen gir kredini yükselt dene bedava host yada domain yada panel olduğu içindir :)

PARVET

Üye
2 Ocak 2016
57
0
https://www.youtube.com/watch?v=H2VfiG7IvXA&t=51s

2.sorununda gelirisek bayi kullanarak dene dostum bayi al ordan gönder dene oda olmazsa panele sen gir kredini yükselt dene bedava host yada domain yada panel olduğu içindir :)

hocam büyük ihtimalle sizin dediğiniz gibi free host olduğundan öyle yalnız cookie yüklerkende cookileri yüklüyorum sizin videonuzda bar doluyor sonra x sayıda cookie bekliyor diyip cron urlsini girdikten sonra yüklenmeye başlıyor ya ben cookieleri yüklüyorum bar doluyor hiçbişey çıkmıyor ftpye bakıyorum kaydolmuş ama urlye girdiğimde securtiyi kontrol ettim herşey düzenli null diyor

:RpS_mellow:

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
hocam büyük ihtimalle sizin dediğiniz gibi free host olduğundan öyle yalnız cookie yüklerkende cookileri yüklüyorum sizin videonuzda bar doluyor sonra x sayıda cookie bekliyor diyip cron urlsini girdikten sonra yüklenmeye başlıyor ya ben cookieleri yüklüyorum bar doluyor hiçbişey çıkmıyor ftpye bakıyorum kaydolmuş ama urlye girdiğimde securtiyi kontrol ettim herşey düzenli null diyor

:RpS_mellow:

Null dememesi için 1 aktif user gerekli diğer dediklerini anlayamadm açık ol lütfen :)

PARVET

Üye
2 Ocak 2016
57
0
Hocam 3 tane user:pass kısmından kullanıcı yükledim hepsi aktif çalışır durumda pasif yok

Cookies yükle kısmına geldim cookies yükle butonuna bastım .cnf uzantılı cookiesleri seçtim yaklaşık 200 tane sonra yeşil bar doldu cookiesler yüklendi ama cookies yükle butonunun altında

200 adet cookies yüklenmeyi bekliyor diye bişey çıkmadı ftpden kontrol ettim cookiesler /source klasörüne kaydolmuş cron url çalıştırdım ama userlar panele gelmedi hala 3 user gösüküyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.