[[İntegral ve Türev Hesaplama Programı]]

WinnerMan

Uzman üye
31 Mar 2012
1,324
0
Eskişehir
Geçen gün okulda integrali işledik.Sonra ki ders herkes integral çalışmaya başlamıştı bende oturdum programın kodlarını yazdım.(İntegralin temelini :)) Anca şimdi upload edebildim.

Programı bir oyun motoru olan Unity ile yaptım :)

Program basit-belirsiz integral halinde verilen fonksiyonun kendisini ve türevini bulabiliyor.

Not:Grafik filan önemsemedim.
Bir ss:

xBJoNV

Her neyse indirme linki:

İntegral ve Türev Hesaplama Programı

Kullanımı içindeki txt'de yazıyor..

Son düzenleme:

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Kardeşm tam olarak ne işe yarıyo bu okurken pek bişey anlamadım da

Ellerine sağlık başarıların daim olsun

WinnerMan

Uzman üye
31 Mar 2012
1,324
0
Eskişehir
Lise sonda göreceğin bir konu var matematikte.Türev ve integral alma.
O işe yarıyor program.
Gerekli verileri yerine koyuyorsun sonucu veriyor.Biraz amatörce ama olsun :)

WinnerMan

Uzman üye
31 Mar 2012
1,324
0
Eskişehir
Unutmuşum koymayı da tarattım 20 tanesi virüs gördü.Anlamadım virüs filan yok ama bilmiyorum.Zaten benim programı yaptığım pc de net bile yok yani bulaşma ihtimali de sıfır ama isterseniz indirmeyin.

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
Unutmuşum koymayı da tarattım 20 tanesi virüs gördü.Anlamadım virüs filan yok ama bilmiyorum.Zaten benim programı yaptığım pc de net bile yok yani bulaşma ihtimali de sıfır ama isterseniz indirmeyin.

Güven miyo deyilim de chrome indirmiyo yoksa indirecem benim bilader var lise de okuyor işine yarar yoksa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.