Windows intel chipset sessiz kurulum

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,154
363
arkadaşlar burayı anlamadım yardımcı olurmusunuzburdaki kodlar çalışıyormu
orada verilen komutları doğru yerde yazarak sessiz bir kurulum yapabilirsiniz sessiz ne demek? derseniz de arka planda hiç bir şekilde sizi yormadan kendi kurulumu tamamlayacak ve sizden yalnızca bilgisayarı yeniden başlatmanız istenecektir.

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,154
363
ustam acer intel chipset parametresi ve driveri bulamadım 5736z acil bana lazım
@Losemis
Tekrardan Merhaba Ufak Bir Göz Attığımda Şu Sonuca Ulaştım TIKLA
Yinede Fayda Görmediysen Driver Booster Kurup Onunla Güncelleyebilirsin o Senin Yerine Bulur İndirir ve Kurar
(Driver Booster İçin İnternet Gerekli Ancak Kablo Yoluyla Bilgisayarına Telefonunu Bağlayıp Veri Bağlantısını Aktif Edebilirsin Üstelik Hepsini Kurmana Gerek yok Önemlileri Seçip Verinden Biraz Fedakarlık Edip Wifiye Bağlanınca Hepsini Kurabilirsin Veriden Fazla yemeyecektir. umarım işine yarar iyi günler dilerim dostum ^^

9 Ara 2021
229
42
@eskehacettepeddff
Product Support | Acer Indonesia
Product Support | Acer United States
attığım 2 link işletim sistemine göre yap, indir, yok dersen sessiz kurulum zor, genelde herkes driver pack solution içindeki paketleri kullanıyor, windows xp den 11 e kadar, windows update tüm driverleri görüyor, görmeyenleri el ile iobit driver booster veya driver pack solution indir, yapacağın iş katılımsız yapmak, işletim sistemi içine modiye edip, format atarken kendi kendine kursun diyorsun, güncel hangi sistem istiyorsan yazıp bakabilirsin güncel hepsi otomatik kuruyor saten , uğraşma ,zordur, işletim sistemi modifiye etmek ve driver entegre etmek, çok fazla hata alırsın, en güzeli , orjinal sistem kullanıp , orjinal driver kurmaktır ,temiz sade kafan rahat olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.