internet cafedeki akınsoft programını kaldırın saatlerce bedava oynayın

BY_CRAB

Katılımcı Üye
24 Eyl 2006
382
2
ADSL
:mml arkadaslar akinsoft cafe plus hemen hemen hepimiz biliyoruz.
simdi burdaki aciktan söz edecegim size
ilk olarak. ne ise yarar diyecek olursaniz..
int cafede saatlerce oturabilirsin hesap yazma
smile.gif

tabi cafecinin yakalama riskini göze aliyorsan..!
ikinci olarak benim kendi acim icin kullandigim sey..
ana bakinadan serverden yani izlenebiliyorsun..
neler yaptigin msn de biriyle konusyorsan bu server tarafindan goruluyor ben bunun onune gecmek icin arastirken sahsen buldum.
siz isteginiz sekilde kullanabilirsiniz. onemli olan paylasmak..
(int cafeciler kizacak ama napalim
smile.gif

capslarla baslayalim..

ilk olarak asagida resimde gordugunuz gibi
Ctrl Alt Delete yapiyoruz
https://tik.lat/xuOmv
daha sonra 2* olarak islemlere geliyoruz..
ordan asagidaki resimdeki gibi cplus.exe buluyoruz ve islemi sonlardir diyoruz evet diyoruz

https://tik.lat/UntuG
ve cafe plus yok artik
serverde oturdugunuz pc kapali olarak gorulecektir .. saygılar:jeerat

fizikopat

Yeni üye
30 Eki 2006
5
0
konya
kardeş böle bizim milletimize zarar vercek değilde başkalrına zarar olacklarıı bul ayrıca benimde cafem var hemde akınsoft kullanıyom.....böle bişe olsa gözümden kaçmaz o senin dediğin çok kişinin olduğu int.cafede olur onlarda akınsoft kullanmaz...

yabik

Üye
1 Eki 2006
121
0
ANKARA
çok sağol da yakalandım bir kere sopa yiyodum az daha adam benden 10 YTL aldı ne kadar oturduğumu bilmediği için :D:D:D yinede güzel

delpi

Yeni üye
9 Ara 2006
2
0
akınsoft sonlandırıldı diyecek cafe sahibi seni kıracak bunu keşfetmene gerekte yok bilgisyardan biraz anlayan herkes bunu bilir zaten saakın yapmayın arkadaşlar makina sonlandırıldı diye mesaj gidio ana makinaya ana makinada oturan kişi görene kadar sürekli olarak atıo bu arkadaş saçmalamış kusura bakmasın

dominic84

Yeni üye
6 Eki 2006
21
0
abi ana makinaya mesaj gitmesini birak zaten cafeciler artik akillandi ctrl+alt+del e bastginda islemler menusu kitli geliyor
yani akli olan cafeciler bunu yapiyor neyse guzel paylasim ama fuzuli

armada72

Yeni üye
18 Ağu 2007
3
0
kardeşim böyle zararlı konuların açılmasına kim karar ve,ryo anlamyıorum ayıp denen bi şey var yaa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.