internet giriş sayfasına dikkat

ebubekir1991

Yeni üye
29 Nis 2008
19
1
istanbul
modemim usb kablosuyla bağlı olduğundan çevirmeli bağlantıyla internete giriyorum. akşam gene girdim ve explorar a tıkladım fakat son derce yavaş açılıyordu ve internet giriş sayfası facebookara diye değişmiş ve bilgisayar internete çok hızlı bir şekilde veri gönderiyor (10 dk 62mb gibi). virüs taramasında regedit içinde bir dosyada buldum ve sildim. internet giriş sayfasını da
Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main den değiştiriyordum fakat bu sefer değişmedi.
HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel den yan tarafta bulunan Homepage’e çift tıklayarak "1" olan değeri "0" olarak değiştirdim. sizde bu sorunla uğraşmazsınız inşallah çünkü 3 saatimi harcadım. eğer istem dışı gönderdiğiniz veri aldığınızdan çoksa dikkatli olun.
herkese saygılar onceden verilmişşe ozur dılerım

+REP

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.