İnternet Hızını 500Mb+ Yapma 2016 [İnterneti Hızlandırma]

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
https://tik.lat/fiRHs

Siteye Girin
-Sağ üstte sign up var oraya basın
-Facebook ile kaydolun
-lets video chat var ona basın
-3 tane şey gelcek ortadaki decide what to whatcha basın
-size url yeri gelcek oraya google.com yazın tarayıcı gelecek görüntü bozuk olacak büyük ihtimal
-Aşşağıda LD yazısı var ona tıklayıp highj defination var ona basın görüntü düzelecektir.

Daha sonra istediğiniz siteye girebilirsiniz istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

Not: 4k videoları rahatça oynatabiliyor.

Not : Şimdie Kadar Hiç bir Konumun altına Teşekkür etmeyi unutmayın Vay teşekürü Çok görmeyin die Zırvalıklara Yer Vermedim Vermemde... Umarım İşinize Yarar '

Moderatör tarafında düzenlendi:

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
https://rabb.it/

Siteye Girin
-Facebook ile kaydolun
-size url yeri gelcek oraya google.com yazın tarayıcı gelecek görüntü bozuk olacak büyük ihtimal
-Aşşağıda LD yazısı var ona tıklayıp highj defination var ona basın görüntü düzelecektir.

Daha sonra istediğiniz siteye girebilirsiniz istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

Not : Şimdie Kadar Hiç bir Konumun altına Teşekkür etmeyi unutmayın Vay teşekürü Çok görmeyin die Zırvalıklara Yer Vermedim Vermemde... Umarım İşinize Yarar '

Deneyecegim Hocam Tesekkurler

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Önce adam gibi konuşmayı öğren. Boş yapma. Verilen konunun tekrar verilmesi bütün forumlarda yasaktır. Azcık bir bilgin var mı bu konuda.
Al bu da bulabildiğim ilk konu vaktim olsa bir iki tane daha bulurum
http://www.turkhackteam.org/network...ternet-kullanimi-yapmak-isteyenler-kosun.html

1- Ben bu paylaşımı bu forumdaN ALINTI OLARAK YAPMAMIŞIM ' BU FORUMDA VAR MI DİE DE BAKMADIM .
2-Kendim 1 saat baktım araştırdım baska forumlardan ' internet üzerinden KENDİM BULMUŞUM BURAYA İNSANLAR YARARLANSIN DİE YAZMIŞIM..
3-SONRA BANA GELİP ADAMLIKTAN BAHSEDER SEN SENİN GURURUNLA OYNARIM ÇOCUK

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
1- Ben bu paylaşımı bu forumdaN ALINTI OLARAK YAPMAMIŞIM ' BU FORUMDA VAR MI DİE DE BAKMADIM .
2-Kendim 1 saat baktım araştırdım baska forumlardan ' internet üzerinden KENDİM BULMUŞUM BURAYA İNSANLAR YARARLANSIN DİE YAZMIŞIM..
3-SONRA BANA GELİP ADAMLIKTAN BAHSEDER SEN SENİN GURURUNLA OYNARIM ÇOCUK

Bunları düşünüp forumdan araştırmayı düşünmeyen küçük beynini kutlarım. Gururumla oynarmış pehhhhh havalara bak oyna da görim velet seni.

Hypnoid

Yeni üye
20 Eyl 2015
42
0
Siteye Girin
-Facebook ile kaydolun

Selamünaleyküm arkadaşlar. Bugün sizlere TTNET'te 500 Megabit İnternet kullanımı hakkında bilgi vereceğim. Şimdi dikkatlice söylediklerimi harfiyen uygulayın.

Siteye Girin
-Facebook ile kaydolun

Bari anladık aynı konudan 2. sini açtında diger konunun yazılarına baktım insan biraz değiştirir çaldıgın anlaşılasın diye .:D Ulan ne insanlar var herkes gerizkalı bitek kendilerini zeki sanıyolar ulan TEK HÜCRELİ BARİ YAZILAR DEĞİŞSEYDİN BİDE BÖBÜRLENİYOR KEDİM YAZDIM DİYE :D

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
...

Bari anladık aynı konudan 2. sini açtında diger konunun yazılarına baktım insan biraz değiştirir çaldıgın anlaşılasın diye .:D Ulan ne insanlar var herkes gerizkalı bitek kendilerini zeki sanıyolar ulan TEK HÜCRELİ BARİ YAZILAR DEĞİŞSEYDİN BİDE BÖBÜRLENİYOR KEDİM YAZDIM DİYE :D

ben uyardım diye atarlandı yetmedi gururumla oynayacaktı az daha. valla çok korkmuştum unuttu galiba. ayyy iyiki unuttu yoksa ben ne yapardım :D :p

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
paylaşılmıştı kardeşim vds tanında hizmet bedava diye :D başlık yanlış olmuş biraz :D yenede bilmeyenler vardır yararlı saol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.