İnternetinizden Tasarruf Edin!

DEKURLAS

Yeni üye
2 May 2021
49
47
Program Amacı: Mesela 5 sekme açtınız ama fazla internet yiyor bu google eklentisini kullanarak o diğer sekmeleri devre dışı bırakıyor (kapatmıyor) siz o arada başka sekmedeyken diğer sekmeler devre dışı kalıyor ve internetinizi daha az yiyor ve daha fazla sekme açarak az internet yer bu eklentiyle

Eklenti Link: The Great Suspender

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
824
158
Liverpool UK
Benim anlamadığım şu. Refresh to reload yazıyor. Yani yeniden yüklemek için yenile gibi bir şey bunun Türkçesi. Bunu sayfa yüklenmek üzereyken sayfa yüklenmesini durdurarak da yapamaz mıyız? Asıl işlevi internetten tasarruf değil, RAM'den tasarruf olan bir eklenti. Bu yönüyle de çok gerekli değil. Neden dersen benim eski bilgisayarım bile gücü yetmeyince sekmeyi otomatikman durduruyor. Çok fazla RAM'in varsa da neden kullanasın? İşlevsel değil.

DEKURLAS

Yeni üye
2 May 2021
49
47
Benim anlamadığım şu. Refresh to reload yazıyor. Yani yeniden yüklemek için yenile gibi bir şey bunun Türkçesi. Bunu sayfa yüklenmek üzereyken sayfa yüklenmesini durdurarak da yapamaz mıyız? Asıl işlevi internetten tasarruf değil, RAM'den tasarruf olan bir eklenti. Bu yönüyle de çok gerekli değil. Neden dersen benim eski bilgisayarım bile gücü yetmeyince sekmeyi otomatikman durduruyor. Çok fazla RAM'in varsa da neden kullanasın? İşlevsel değil.
1. Bu kolaylaştırıyor 2. Zaten bu herkese yönelik bir içerik değil bilgisayarı kötü olan vb arkadaşlar için. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.